SEO в Україні

На ринку SEO послуг безліч пропозицій із різною ціновою категорією. Умовно можна розділити всі пропозиції пошукової розкрутки на два типи.

Ринок SEO послуг в Україні

1. Це недорого, але довго (ми пропонуємо саме цей варіант) так як він доступний широкому колу клієнтів, терміни зазвичай від 6 до 12 місяців.

2. Швидко і дорого - це розкрутка протягом 3-6 місяців до року. Вартість такого просування від 500 - 2000 $ на місяць. Поговоримо про переваги та недоліки обох способів.

Почнемо з приємного всім недорого просування.

Переваги - природне розкручування шляхом поступового збільшення цитування сайту в інтернеті. Це і ручна реєстрація у каталогах, рейтингах, дошках оголошень. Постійні правки стилів сайту, коригування дизайну, внутрішня оптимізація, додавання зміни текстів, що продають на сайті. Загалом цікава та водночас нудна робота. Головна перевага, довгостроковий ефект після досягнення результатів, який тільки збільшуватиметься. Недолік - терміни, перший результат якого можна бачити та відчути у вигляді продажів, замовлень - 6 місяців, рідше 2-3 місяців.

Тепер про другий спосіб пошукового просування, дорогий і швидкий.

Це закупівля посилань, написання текстів, що продають, не в одиничних, а відразу у великих кількостях від 50-100 і більше. Закупівля посилань для збільшення цитованості ресурсу, що просувається, проводиться з жорстким ручним відбором і у великій кількості. Переваги - швидкий старт продажів протягом 2-3 місяців і відповідно швидке можливе брендування сайту, що просувається, особливо якщо паралельно SEO ви замовили ще й рекламу на пошуку, це коли вже шукають не ваші товари або послуги, а вас, ваш сайт, ваше ім'я. Безумовно, всі витрачені кошти на розкрутку окупляться, якщо ви як підприємець замовили не тільки SEO послуги, а й правильно організували весь процес, від замовлення до доставки. Недолік - для простого підприємця 1000-2000 доларів на місяць, особливо зі старту, можуть здатися дорогими і навіть недоступними послугами SEO. Також є ризик, що сайт взагалі піде з пошукових систем, тому багато SEO фахівці рекомендують купувати кілька доменних імен, щоб уникнути таких випадків і збільшити доступність сайту за різними назвами.

Як замовити та знайти саме професіоналів SEO просування.

Професіонал ніколи не приховуватиме свою роботу і завжди даватиме звіт вам про те, що саме і які його дії привели ваш сайт у топ позицій. Найкращий варіант для клієнта це, безумовно, оплата за фактом. Передоплата береться тільки перші витрати, тексти, внутрішню оптимізацію і навіть збільшення цитируемости. Саме це ми пропонуємо вам замовити.

Веб студія SiTe-LiNe спеціалізується виключно на створенні сайт-візиток, інтернет-магазинів та корпоративних сайтів (порталів). Замовлення на інші види розробки сайтів не приймаються.
+38(066)-390-40-81
(Viber, Whatsapp, Telegram)

Для швидкого замовлення сайту, або підсумку вартості робіт по розробці сайту. Вам потрібно вказати тематику свого сайту, приклад (конкурента, або будь-якого сайту) котрий вам подобається. Для початку робіт вказати бажану колірну гаму сайту, назви сторінок (меню) котрі вам потрібні. Відправити тексти для сторінок (зазвичай це опис діяльності вашого бізнесу, контакти). Відправити при наявності фото матеріали для використовування їх для оформлення сторінок сайту. Все це ви можете відправити на пошту info@site-line.com.ua або у будь-який месенджер.

Карта сайту