Недороге створення сайту, сайт за шаблоном

Сайт за шаблоном - це як диван із каталогу, вибираєте, отримуєте. Веб-студія SiTe-LiNe категорично не приймає використання шаблонів для побудови сайтів – вони не придатні для використання та просування у комерційних цілях. Готові макети використовуються як прототипи для розуміння рівня дизайну в зазначену вартість. Всі стилі сайту, код верстки для кожного сайту є унікальними і це найголовніше і велика наша перевага як розробника сайтів. Ціна 7800 грн. Гарантія рік, термін 7-14 днів. Форма оплати 30%/70% за договором. Знижка 500 грн. при оплаті 100%. Сайт верстається адаптивно під усі пристрої.

Переваги замовлення шаблонного сайту у веб-студії SiTe-LiNe

Унікальний дизайн, керівництво, консультації та навчання користування! Шапка, меню, банери, контент оформляються індивідуально! На основі даного рішення можна швидко створити сайт фотографа, стоматології, юриста, адвоката, майстра татуажу, будь-якої іншої сфери або компанії.

="true"> SEO оптимізація - брендування шаблону, для всіх пошукових систем ваш сайт, його код верстки буде унікальним! Оптимізація системи сайту для генерації URL, метатегів, мікророзмітки.

Ідеальне рішення, якщо вам потрібен красивий сучасний сайт від 1 до 10 сторінок з гарантією та техпідтримкою. Всі сучасні технології веб у недорогій пропозиції!

 • Приклад сайт візитки
 • Приклад сайт візитки

Замовити, купити готовий сайт у веб студії SiTe-LiNe

 • Оформляєте замовлення
  Оформляєте замовлення, надаємо кошторис, договір.
 • Верстаємо, показуємо онлайн
  Верстаємо, показуємо онлайн, вносимо можливі зміни в дизайн. Надаємо керівництво.
 • Задоволений клієнт
  Задоволений клієнт, замовляє рекламу, просування.

Приклади недорогих Landing Page

 • Приклад недорогого Landing Page< /li>
 • Приклад недорогого Landing Page
 • Сайт ведучого

Приклади недорогих сайтів

Салон краси Полтавський Сайт візитка майстра перманентного макіяжу Оптовий та роздрібний продаж ювелірних виробів Оренда квартир у Миколаєві Послуги елеватора Прибирання в Ізраїлі, працевлаштування в Ізраїлі Продаж жалюзі, штор Сайт ресторану Сайт з продажу та встановлення парканів Створення сайту косметології та перманентного макіяжу

Опис функцій недорогого готового макету

Недорогий сайт містить шапку, в якій розміщуються логотип, контакти, кнопка зв'язку. Нижче шапки горизонтальний блок меню (з можливими підпунктами, що випадають з картинками або без), слайдер з фото, розділ з акціями або спецпропозиціями, відгуками. Встановлюється будь-яка фонова підкладка. Варіація ширини та висоти блоків індивідуальна. Індивідуально блок меню можна розмістити вертикально.

Не впустіть можливість замовлення акції — ціна 7800 грн замість 13900 грн. Вартість включає хостинг 588 грн., домен 288 грн., послуги студії 6924 грн. Поспішайте, доки ми тримаємо мінімальну ціну сайту. У вартість включено реєстрацію доменного імені та хостингу на рік. Термін надання 3-7 днів (залежить від часу реєстрації доменного імені та хостингу).

Дешевий сайт для бізнесу – це готове рішення створюється на напрацюваннях веб студії. Сайт візитка за готовою структурою, яка також індивідуально редагується. Можливість індивідуально встановити логотип, фон, колір, назву пунктів та підпунктів. Повноцінний власний сайт із адаптивним дизайном сучасного типу. Підходить для професійного подальшого SEO просування та контекстної реклами.

У вартість входить: Готова структура (програма), встановлення вашого логотипу, створення необхідної структури меню (включає як основні, так і елементи меню, що випадають). Структура дозволяє розмістити від одного до 5 пунктів основного меню + необмежену кількість підпунктів. Встановлення фонового зображення, зміна кольору, створення привабливого слайд-шоу з фото (за потреби). Також на всіх сторінках може бути розміщена кнопка виклику менеджера онлайн чату та зворотного дзвінка. Надається посібник користувача - ви зможете легко наповнювати сайт будь-якою своєю інформацією.

Переваги нашого шаблонного сайт візитки - SEO дружелюбний, вам не потрібно доопрацьовувати для подальшого просування та боротися з дублями сторінок. Вбудована система генерації адрес сторінок, для кожної сторінки можна встановлювати власні мета теги. замовлення з оплатою та вибором доставки, фільтрів та інших функцій повноцінного інтернет-магазину).

Багато хто вважає, що шаблонний сайт обмежує - це не так, навіть навпаки, це дизайн від дизайнера може бути надалі не придатним і доведеться його переробляти. В інтернеті, особливо України, до 90% сайтів зроблено на шаблонах. Якщо створювати сайт якісно, ​​брендувати його верстку, починаючи від назви, робити унікальними його стилі, із шаблону виходить унікальний на 100% сайт.

Як зробити замовлення – натисніть кнопку замовлення, вкажіть свої дані, після з вами зв'яжеться менеджер. Оплата провадиться у два етапи – оплата реєстрації домену та хостингу, передоплата за верстку та залишок платежу після надання.

 • Ілля - клієнт-менеджер

  Менеджер Ілля
 • Хочете якісний сайт, просування?

  Контакти для спілкування:
  +38(066)-390-40-81
  Пошта для листів та відправлення файлів: info@site-line.com.ua

  Офіс студії: Ірпінь вул. Лісова 6K

  Можливий виїзд менеджера до Києва, Данила Щербаковського 68

5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 [7 Votes]
Веб студія SiTe-LiNe спеціалізується виключно на створенні сайт-візиток, інтернет-магазинів та корпоративних сайтів (порталів). Замовлення на інші види розробки сайтів не приймаються.
+38(066)-390-40-81
(Viber, Whatsapp, Telegram)

Для швидкого замовлення сайту, або підсумку вартості робіт по розробці сайту. Вам потрібно вказати тематику свого сайту, приклад (конкурента, або будь-якого сайту) котрий вам подобається. Для початку робіт вказати бажану колірну гаму сайту, назви сторінок (меню) котрі вам потрібні. Відправити тексти для сторінок (зазвичай це опис діяльності вашого бізнесу, контакти). Відправити при наявності фото матеріали для використовування їх для оформлення сторінок сайту. Все це ви можете відправити на пошту info@site-line.com.ua або у будь-який месенджер.

Карта сайту