Открытие магазина рыболовных товаров

создание рыболовного магазина

Дата создания 2014 год.

Тип заказа - создание интернет-магазина Киев. Город клиента Золотоноша, Черкасская область, Украина

Система сайта - OpenCart + доработки функционала, устранение недостатков системы.

С конца 2016 года ведутся работы по поисковому продвижению и рекламе в Google adwords. По статистике Яндекс Метрики мы добились результатов глубины просмотра 2-5 страниц за сеанс, процент отказов 5-8%. Согласитесь что это очень хороший показатель поведенческих факторов.

Открытие магазина рыболовных товаров
Веб студія SiTe-LiNe спеціалізується виключно на створенні сайт-візиток, інтернет-магазинів та корпоративних сайтів (порталів). Замовлення на інші види розробки сайтів не приймаються.
+38(066)-390-40-81
(Viber, Whatsapp, Telegram)

Для швидкого замовлення сайту, або підсумку вартості робіт по розробці сайту. Вам потрібно вказати тематику свого сайту, приклад (конкурента, або будь-якого сайту) котрий вам подобається. Для початку робіт вказати бажану колірну гаму сайту, назви сторінок (меню) котрі вам потрібні. Відправити тексти для сторінок (зазвичай це опис діяльності вашого бізнесу, контакти). Відправити при наявності фото матеріали для використовування їх для оформлення сторінок сайту. Все це ви можете відправити на пошту info@site-line.com.ua або у будь-який месенджер.

Карта сайту