Список областей України, для яких створювалися сайти

Сайти, які можна бачити в нашому портфоліо створювалися на замовлення замовниками з різних регіонів, міст України. Також у портфоліо є виконані замовлення з інших країн. Але основну частину наших робіт створено для бізнесменів України.

Список областей України

Схема робіт за договором оферти дозволяє нам отримувати замовлення як з України, так і з усіх точок світу. Ми успішно працюємо з 2008 року, створили понад 100 сайтів для України, США (Майамі, Лос-Анджелес), Європи, Росії, Казахстану. Проста схема робіт. 1. Оформляєте замовлення. 2. Отримуєте варіанти оформлення, структури, макетування. 3. Отримуєте та активуєте договір публічної оферти. 4. Отримуєте сайт, керівництво, гарантію. 5. Будь-яка подальша співпраця - від просування та реклами, до повного ведення сайту.

Веб студія SiTe-LiNe спеціалізується виключно на створенні сайт-візиток, інтернет-магазинів та корпоративних сайтів (порталів). Замовлення на інші види розробки сайтів не приймаються.
+38(066)-390-40-81
(Viber, Whatsapp, Telegram)

Для швидкого замовлення сайту, або підсумку вартості робіт по розробці сайту. Вам потрібно вказати тематику свого сайту, приклад (конкурента, або будь-якого сайту) котрий вам подобається. Для початку робіт вказати бажану колірну гаму сайту, назви сторінок (меню) котрі вам потрібні. Відправити тексти для сторінок (зазвичай це опис діяльності вашого бізнесу, контакти). Відправити при наявності фото матеріали для використовування їх для оформлення сторінок сайту. Все це ви можете відправити на пошту info@site-line.com.ua або у будь-який месенджер.

Карта сайту