Список корисних сайтів - посилання на сервіси та сайти

Перевірка швидкості сайту

https://developers.google.com/speed/pagespeed/insights/

Сервіс дозволяє перевірити швидкість завантаження сайту, вказати деякі недоліки як в оптимізації швидкості, так і в мобільній верстці. Його перевага перед аналогами це можливість завантажити вже оброблені та стислі скрипти та стилі для сайту. Після завантаження їх можна просто залити на свій сайт, перезаписавши файли й тим самим швидко оптимізувати сайт.

Перевірка мікророзмітки

https://search.google.com/structured-data /testing-tool/u/0/ Сервіс від Google дозволить налаштувати на сайті мікророзмітку. Правильне її налаштування можливо збільшить як рейтинг сайту в пошукових системах, так і збільшить відвідуваність.

Додавання сайту до індексу та стеження за його позиціями

https://www.google.com/webmasters/tools/home сервіс від Google. Дозволяють додати сайт до індексу пошукових систем та згодом отримувати звіт про позиції та багато іншої дуже важливої ​​інформації. Для успішного сайту реєстрація в даних сервісах просто обов'язкова, оскільки дає багато інформації для правильного просування. У звітах можна бачити скільки сайтів посилаються на вашу, внутрішню перелінковку інше.

Сервіси статистики

https://www.google.com/intl/ru_ua/analytics/ від Google. Дозволяє проводити моніторинг відвідуваності сайту онлайн. Аналізувати дуже важливі поведінкові фактори користувачів на основі яких можна приймати рішення щодо внесення будь-яких змін до структури або контенту сайту.

Аналіз ключових фраз, запитів

https://adwords.google.ru/keywordplanner від Google. Дозволяють провести аналіз і навіть побачити рівень конкуренції з необхідної тематики чи конкретних фраз. Дуже корисний інструмент, який показує за якими фразами потрібно оптимізувати сайт.

Перевірити сезонність свого бізнесу

https://www.google.com.ua/trends/ створений компанією Google сервіс дозволяє бачити, коли і в який час, період року, ваші товари або послуги користуються найбільшою популярністю.

Реклама

https://www.google.com.ua/intl/ru/ads / Реклама у Google. Ви можете створити обліковий запис для реклами свого сайту або для заробітку, показуючи рекламу Google на своєму сайті.

У статті наведено короткий список офіційних ресурсів, які дозволяють стежити за сайтом та його просуванням. Звичайно в інтернеті існує ще безліч сервісів як від інших пошукових систем, так і просто спеціально розроблених програм і сайтів, що дозволяють стежити за позиціями вашого сайту.

Веб студія SiTe-LiNe спеціалізується виключно на створенні сайт-візиток, інтернет-магазинів та корпоративних сайтів (порталів). Замовлення на інші види розробки сайтів не приймаються.
+38(066)-390-40-81
(Viber, Whatsapp, Telegram)

Для швидкого замовлення сайту, або підсумку вартості робіт по розробці сайту. Вам потрібно вказати тематику свого сайту, приклад (конкурента, або будь-якого сайту) котрий вам подобається. Для початку робіт вказати бажану колірну гаму сайту, назви сторінок (меню) котрі вам потрібні. Відправити тексти для сторінок (зазвичай це опис діяльності вашого бізнесу, контакти). Відправити при наявності фото матеріали для використовування їх для оформлення сторінок сайту. Все це ви можете відправити на пошту info@site-line.com.ua або у будь-який месенджер.

Карта сайту