Фатальні помилки SEO просування сайту.

Помилки, які краще уникати у 2019 році.

Дані поради необхідні не господарю бізнесу, а SEO фахівцеві, який вирішив просувати сайт.

  1. Сподівається лише на SEO при цьому нехтувати рекламними послугами. При такому підході можна завжди чекати приросту трафіку, так його і не дочекавшись. Якщо ви просуваєте послуги або товари, подивіться навколо, є безліч варіантів збільшення продажів, які дадуть ефект відразу. Звичайно, SEO часто дає тривалий ефект (на роки), але й досягати такого ефекту, як правило, сьогодні від 1 року.
  2. Неправильний аналіз та висновки – через це можна 10 років просувати сайт з 0 результатом. Виною всього неправильна побудова, як самого сайту, так і взагалі всього SEO. Найчастіше помилка полягає виключно в одному - нарощування посилання сайту, сьогодні це дуже важливо, але не є основне. Контент також важливий, але не є основним. Різноманітність контенту, посилань на вашому сайті + хороша поведінка користувачів, час, глибина перегляду, повернення на ваш сайт = успішний результат. Немає чогось одного, що добре допомагає сайту займати топ – лише комплекс робіт.
  3. Зосереджуватися на тому самому результаті при цьому можна упустити все. Потрібно враховувати фактор того, що будь-який ринок змінюється, і якщо ви сьогодні просуваєте сайт за одними фразами, через півроку (приклад) дані фрази можуть бути менш ефективними або взагалі не ефективними. Пошукова машина у своїй аналітиці, як правило, завжди показує якісь слова та фрази найбільш популярні для вашого сайту. Якщо довгий час ігнорувати цю статистику і неправильно в результаті розподіляти частотність запитів усередині сайту (теги, мікророзмітка та ін.), можна упустити результат скрізь.

У принципі, всі помилки при SEO просуванні – це просто неуважність і не вчасно реагування, застосування змін.

Веб студія SiTe-LiNe спеціалізується виключно на створенні сайт-візиток, інтернет-магазинів та корпоративних сайтів (порталів). Замовлення на інші види розробки сайтів не приймаються.
+38(066)-390-40-81
(Viber, Whatsapp, Telegram)

Для швидкого замовлення сайту, або підсумку вартості робіт по розробці сайту. Вам потрібно вказати тематику свого сайту, приклад (конкурента, або будь-якого сайту) котрий вам подобається. Для початку робіт вказати бажану колірну гаму сайту, назви сторінок (меню) котрі вам потрібні. Відправити тексти для сторінок (зазвичай це опис діяльності вашого бізнесу, контакти). Відправити при наявності фото матеріали для використовування їх для оформлення сторінок сайту. Все це ви можете відправити на пошту info@site-line.com.ua або у будь-який месенджер.

Карта сайту