Ціна SEO (послуги сео спеціаліста) у 2022 році

Пройшли часи, коли SEO вважалося максимально ефективним і швидким. Сьогодні результат пошукового просування досягають лише завдяки тривалій наполегливій роботі.

На ринку SEO, як і у створенні сайтів сьогодні, безліч цін на послуги.

Щоб не потрапити до несумлінних SEO фахівців у лапи, давайте подивимося з чого має складатися вартість послуг SEO.

  1. Це, звичайно, оплата праці самому SEO фахівцю. У наших цінах та сьогоднішніх реаліях – це 2000 грн і це мінімальна на сьогодні можлива ціна, за якої взагалі можна щось робити. Погодьтеся, що не кожен фахівець готовий працювати місяць за 2000 грн. Якщо 1 людина буде вести 10 проектів, вона заробить лише 20000 грн, за такого навантаження та відповідальності дуже мала зарплата виходить. Найближчим часом, швидше за все, у другій половині 2019 року вартість послуг буде дорожчою.
  2. Покупка рекламних посилань (статей) на сторонніх сайтах, статті для блогу сайту, покупка додаткових доменів, створення додаткових простих посадкових сторінок, сайтів. 2000 грн. на місяць. Одна стаття на біржі коштує близько 100 грн., одне нормальне рекламне посилання може коштувати від 100-500 грн. Один додатковий домен може коштувати 200 грн.
  3. Реклама в мережі Google та Facebook з бюджетом по 1000 грн у кожну мережу. Це мінімально можливий рекламний бюджет, який дасть нам трафік на сайт, поведінка користувачів виходячи з якого, можна буде бачити, що їм подобається на сайті, а що ні.
  4. Якщо створювати SEO компанію без реклами, з мінімально можливими витратами, сьогодні можливе просування вартістю лише 3000 грн, яка включає 1000 грн послуги веб-студії, 2000 грн витрати на SEO (рекламні посилання, домени, статті).

Термін 8-10 місяців.

Яка ціна в інших?

Мені часто говорять про те, що запропонували меншу вартість розкручування. Якщо вам піцу з тією ж вагою, інгредієнтами запропонували за меншою вартістю, тут я розумію. Але де менша вартість пошукового просування може намалюватися? Давайте подивимося.

 

  1. SEO спеціаліст заробляє на вашому сайті 500 грн або менше на місяць – вже економія, не 6000 грн, а 4500 на місяць. Ви в це повірите? Хтось сьогодні робитиме розвиток вашого бізнесу в мережі за 500 грн на місяць?
  2. Виділяється менший бюджет на купівлю рекламних посилань, статей. У такому разі пошукове просування може перетворитися на п'ятирічне випробування, оскільки за такого бюджету досягти результату можна буде лише протягом 3-5-ти. Але якщо вам спочатку важлива ціна, а не результат – це ваше. Усього вже отримуємо 3500 грн на місяць.
  3. Реклама в соціальних мережах і Google не замовляється взагалі або замовляється з ще меншим бюджетом. Отримуємо доступні 2500 грн на місяць.

Результат такого поступу – відсутність результату взагалі! Після такого просування, ви не захочете зв'язуватися взагалі з будь-якими SEO фахівцями.

Нагадаю, що і 6000 грн, які я озвучував – це прохідний рівень вартості, при якому послуги та їх якість призводять до якогось результату взагалі.

Веб студія SiTe-LiNe спеціалізується виключно на створенні сайт-візиток, інтернет-магазинів та корпоративних сайтів (порталів). Замовлення на інші види розробки сайтів не приймаються.
+38(066)-390-40-81
(Viber, Whatsapp, Telegram)

Для швидкого замовлення сайту, або підсумку вартості робіт по розробці сайту. Вам потрібно вказати тематику свого сайту, приклад (конкурента, або будь-якого сайту) котрий вам подобається. Для початку робіт вказати бажану колірну гаму сайту, назви сторінок (меню) котрі вам потрібні. Відправити тексти для сторінок (зазвичай це опис діяльності вашого бізнесу, контакти). Відправити при наявності фото матеріали для використовування їх для оформлення сторінок сайту. Все це ви можете відправити на пошту info@site-line.com.ua або у будь-який месенджер.

Карта сайту