Прискорити завантаження сайту, отримаємо топ або як мінімум збільшення відвідуваності

Прискоримо сайт

Сучасні пошукові системи роблять все для того, щоб пошукова видача була заповнена лише найгіднішими сайтами

Швидкість роботи сайту – чинник, який впливає його позиції. Це далеко не основний фактор, ви повинні зрозуміти це заздалегідь.

Любителів отримати щось безкоштовно чекає на велику прикрість. Якщо ви робите комерційний сайт для продажу або пропозиції послуг. Відразу відкиньте всі безкоштовні сервіси створення сайтів, вони просто технічно не зможуть забезпечити швидку роботу всіх своїх сайтів. Для збільшення швидкості потрібна додаткова пам'ять комп'ютерів сервера для кешування даних. Навіть на платних хостингах – це додаткова послуга. Якщо ваш сайт на безкоштовному, або навіть платному, але на недорогому хостингу, позиції вашого сайту, швидше за все, будуть низькими в будь-якій конкурентній сфері. Оскільки швидкість відгуку сервера буде найгіршою.

Безкоштовні та недорогі хостинги підійдуть найкраще для власних, некомерційних сайтів, блогів, сайтів шкіл та громадських організацій, просування яких нікому не потрібне.

Для отримання хороших результатів за швидкістю роботи сайту, вибирайте хостинг з великою кількістю примочок, що дозволяють оптимізувати роботу скриптів на ньому. Програмне забезпечення також має підтримувати можливість кешування запитів. Але й прямі руки ніхто не скасовував, якщо ви не можете провести елементарне додавання індексів у базі даних для потрібних запитів, краще віддайте сайт на просування та оптимізацію професіоналам.

Що потрібно для прискорення сайту

  1. Включити кешування на хостингу, додаткові модулі на кшталт OPcache та інші. Насамперед ваш хостинг має працювати максимально швидко.
  2. Налаштувати можливість кешування сайту на комп'ютерах користувачів.
  3. Налаштувати кешування запитів бази даних сайту.
  4. Оптимізувати скрипти сайту для завантаження, поставити все по порядку, потрібний код першим, додатковий нижче, можна об'єднати скрипти в один або кілька.

Всі ці дії зроблять ваш сайт помітно швидше, перевірити швидкість відповіді сайту ви можете будь-яким зручним сервісом, в інтернеті їх велика кількість.

Читайте також