У якій системі створювати комерційний сайт – На чому робити сайт? Короткий огляд

Поступив дзвінок із питанням, скільки коштує сайт, клієнта влаштує навіть конструктор. Я особисто не розумію що таке сайт на конструкторі і без, для мене сайт це готове в інтернеті, куди можна зайти за адресою і побачити те, що потрібно саме мені і зараз.

Відразу хочу сказати все клієнтам та іншим, дуже розумним людям, які читають цю статтю. Будь-який сайт це конструктор. Як і автомобіль, який збирається із певних частин, деталей, так і сайт. У результаті при автобудівництві ми бачимо готову машину, яка комусь подобається, підходить, він її і купує. Так і сайт – це набір ділянок коду, згенерованих у кожному разі різними способами.

У результаті, якщо я хочу їздити на авто якогось бренду, я дивлюся весь модельний ряд, вибираю що мені подобатися. Я розумію, що всі машини виготовлені із заліза, у кожної стоїть двигун.

Так і при створенні сайту потрібно в першу чергу дивитися, що робить виробник, що у нього виходить, які досягнення. І вже потім вибирати собі двигун, який надає розробник.

Якщо ви спочатку оберете двигун однієї марки та дасте розробку авто другому виробнику, не зрозуміло що вийде, якийсь експериментальний зразок швидше за все.

У якій системі створювати комерційний сайт

Підсумок

Якщо ви хочете дійсно отримати нормальний сайт, що підходить вам, дивіться портфоліо та досягнення розробника. І вже потім питайте (якщо це взагалі буде цікаво), на чому зроблено сайт. Мені все одно який саме двигун в моєму авто, а ось той момент, що аналогічні авто куплені раніше іншими користувачами вже працюють довго, не вимагають великих витрат в обслуговуванні, мене дуже радує.

Я особисто зустрічав безліч сайтів сьогодні, зроблених просто на конструкторі онлайн в інтернеті, без використання систем управління, які потрібно окремо встановлювати та налаштовувати.

Якщо комусь важлива моя думка, на своєму досвіді трохи понад 10 років для сайту я вибрав би Joomla для магазину OpenCart. Але як ми бачимо більшість людей у ​​зв'язку зі своєю простотою в управлінні та освоєнні вибирають WordPress, а для магазину незрозуміло що взагалі. Ці системи я вибрав би для створення сайту собі особисто. Але для клієнтів, як правило, вибирається те, що їм більше подобається.

Створення сайту сьогодні необхідне практично за будь-якого виду діяльності. На чому робити сайт, яку систему керування використовувати під час створення власного сайту. З власного досвіду розставляю пріоритети при розробці сайтів у різних конструкторах сайтів та популярних CMS

Тайм коди: -------------------------------------------------- ----------------------

00:00 Привітання на чому робити сайт

00:43 безплатної платформи для створення сайту

03:00 Мінуси онлайн конструкторів сайтів

04:53 WordPress або Joomla

05:08 WordPress та його основна перевага

05:08 WordPress та його основна перевага

06:52 Основна перевага Joomla

07:37 З приводу SEO

08:05 Окрема увага Opencart

08:24 Індивідуальна розробка CMS

10:48 Особиста порада, яка не записалася

-------------------------------------------------- ----------------------