Валідація коду сайту, необхідність або каприз

Валідація коду – це приведення сайту до стандартів HTML розмітки за стандартом w3.org. Валідація необхідна для того, щоб ваш сайт працював швидше. Якщо ваш сайт містить помилки, перевірити їх можна, перейшовши на сайт https://validator.w3.org/, у такому випадку браузеру, з за допомогою якого ви відкриваєте сайт, програмно необхідно їх усувати для коректного відображення. На це програма витрачає час, сайт втрачає швидкість відображення частки секунд.

Конкуренція в мережі також змусить вас розглянути варіант приведення сайту до стандартів. Пошукові системи певною мірою враховують кількість помилок на вашому сайті і можуть їх включити в алгоритм ранжування. Значить валідний код – це ще й шлях до успішного пошукового просування сайту.

Звідки беруться помилки? При створенні сайту розробник приділяє час в основному на отримання готового результату та не стежить за кількістю допущених помилок. Незакритий тег або повторення тегів можуть викликати помилки, але на відображенні, як ви зрозуміли, вони ніяк не вплинуть.

Також при встановленні сторонніх модулів на сайт, особливо на інтернет-магазини, можна також отримати велику кількість помилок. Розробники модулів не роблять сайти, а створюють модуль для певних цілей. Усувати помилки валідності коду доведеться або самим або замовляти як додаткові послуги.

Всі нові сайти, що створюються в студії SiTe-LiNe з 2017 року 100% валідні за стандартом HTML 5. Також ми надаємо послугу доопрацювання для будь-якого сайту під даний стандарт, вартість від 2000 грн для сайту візитки та від 3000 грн для інтернет-магазину.

Читайте також