Види створення та просування сайтів

У кожного клієнта два шляхи при створенні та просуванні сайтів

Перший шлях - замовлення в веб-студії, правильний, але чули про другий шлях, що ж вибрати? Другий шлях - замовлення незрозуміло де, неправильний, пробують багато хто, завжди призводить до першого.
Замовити сайт, наступне просування у веб-студії. З договором, гарантією, навчанням користування, реальною техпідтримкою та розстрочкою оплати послуг. Отримуєте, сплачуєте частинами! У людей, які займаються лише створенням та просуванням. Замовити незрозуміло де – на форумі, сервісі, дошці оголошень, студії яку крім як по тимчасовій рекламі не існує, безкоштовно у сусіда, приятеля. Частками у різних розробників з метою економії.
Отримати якісний продукт, перевірений, протестований. Готовий до подальшого заповнення, просування.
Замовити якісне наповнення після створення або займатися ним самостійно, включаючи рекомендації розробника. Замовити просування, рекламу, у короткий термін отримувати ТОП позиції за малоконкурентними запитами, згодом вийти у лідери.

Вийти в лідери

Зрозумійте, створення сайту - не ремонт квартири. Потрібний успішний проект для залучення клієнтів? Робити його мають люди, які мають свій у ТОП Google.
Замовити кустарне SEO дешевше, стрибати від одного SEO спеціаліста до іншого. Ходити по 10 розробникам у пошуках доробок, коли краще одразу все зробити раз і правильно. Потім писати відгуки – реклама не працює, SEO також.
Як не треба замовляти сайт
З 100-200 лише 1 стає успішним. Чому говоримо упевнено? Самі пройшли шлях від дошки оголошень до веб-студії.
Веб студія SiTe-LiNe спеціалізується виключно на створенні сайт-візиток, інтернет-магазинів та корпоративних сайтів (порталів). Замовлення на інші види розробки сайтів не приймаються.
+38(066)-390-40-81
(Viber, Whatsapp, Telegram)

Для швидкого замовлення сайту, або підсумку вартості робіт по розробці сайту. Вам потрібно вказати тематику свого сайту, приклад (конкурента, або будь-якого сайту) котрий вам подобається. Для початку робіт вказати бажану колірну гаму сайту, назви сторінок (меню) котрі вам потрібні. Відправити тексти для сторінок (зазвичай це опис діяльності вашого бізнесу, контакти). Відправити при наявності фото матеріали для використовування їх для оформлення сторінок сайту. Все це ви можете відправити на пошту info@site-line.com.ua або у будь-який месенджер.

Карта сайту