Можливості інтернет-магазинів

Функції, що входять до складу наших магазинів, дають такі можливості побудови інтернет-магазину: розміщення меню, що випадає, зверху, в блоці ліворуч і дублююче меню знизу. Головна сторінка може містити блоки акцій та новин, хітів продажу. Сторінка категорій містить модуль фільтрації товарів за будь-якими параметрами (налаштовуються через адмін-панель). Сторінка товару відображає всі можливі характеристики товару, опис, додаткові блоки, такі як доставка, гарантія або інше. Модулі та блоки оформляються та розміщуються індивідуально у необхідній вам колірній гамі. Розроблені магазини за принципом роботи аналогічні дорогим та успішним лідерам ринку торгівлі, таким як: Rozetka, Bonprix, Eldorado, eBay. Портфоліо не має схожих сайтів. Створити власний інтернет-магазин у веб-студії Києва можна для всіх видів продажу.

Зовнішнє оформлення та дизайн

Купити в один клік

Зручне управління - відразу через каталог товарів. Пакетне редагування, керування ціною, знижками, акціями.

Зручне керування
Створення інтернет-магазину – можливості на головній сторінці

Програмне забезпечення, що використовується, дозволяє розробляти інтернет-магазини різної будови.

Розробка інтернет-магазинів у Києві та Україні - можливості сторінки категорій

Веб-студія SiTe-LiNe пропонує лише унікальні рішення.

Створення магазину в Києві - можливості сторінки товару

Ми намагаємося створювати магазини за доступною, недорогою ціною, зберігаючи при цьому якість. Ось чому вигідно купити інтернет-магазин під-ключ саме у нас.

5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 [3 Votes]
Лого site-line.com.ua
Веб студія SiTe-LiNe спеціалізується виключно на створенні сайт-візиток, інтернет-магазинів та корпоративних сайтів (порталів). Замовлення на інші види розробки сайтів не приймаються.
+38(066)-390-40-81
(Viber, Whatsapp, Telegram)

Для швидкого замовлення сайту, або підсумку вартості робіт по розробці сайту. Вам потрібно вказати тематику свого сайту, приклад (конкурента, або будь-якого сайту) котрий вам подобається. Для початку робіт вказати бажану колірну гаму сайту, назви сторінок (меню) котрі вам потрібні. Відправити тексти для сторінок (зазвичай це опис діяльності вашого бізнесу, контакти). Відправити при наявності фото матеріали для використовування їх для оформлення сторінок сайту. Все це ви можете відправити на пошту info@site-line.com.ua або у будь-який месенджер.

Карта сайту