Вибираємо хостинг для інтернет-магазину на OpenCart
Хостинг - це двигун сайту, код сайту - це вже бензин для нашого двигуна (хостингу). Хороший мотор на машині може їздити на будь-якому якісному бензині, так і хостинг від його якості залежить вся потужність сайту зараз і в майбутньому незалежно від того, який код (CMS) на ньому працює.
Вибір хостингу для інтернет-магазину є особливо важливим, оскільки такий сайт робиться не для 5-10 людей, відповідно буде навантаження. Навантаження залежить від кількості товарів та відвідувачів, що однойменно зайшли на сайт.

Для системи OpenCart ми дійшли наступного висновку підбору хостингу
До 50000 товарів всього на сайті – абсолютно будь-який хостинг, звичайно з усіма сучасними системами кешування та ін. а не просто скопіювати та встановити, інакше і на 2000 товарах можна отримати просто жахливий результат швидкості роботи.
До 100000 товарів (в одній категорії кількість товарів не перевищує 30000) – виділений сервер (VPS) 2-4GB пам'яті. Якщо в одній категорії більше 50 000 товарів, пригляньте в такому випадку nbsp; VPS з 8GB пам'яті та обов'язково двома віртуальними процесорами для вашого сайту.
Якщо ви бачите, що сайт став повільно працювати і оптимізація коду не допомагає, відповідно вам потрібно переходити на тариф вище для свого сайту. Оптимізація коду – це видалення непотрібних запитів до бази даних, кешування повільних запитів та індексування їх у базі даних.
Ідеальним вибором хостингової компанії буде та компанія, яка безкоштовно перенесе весь ваш сайт на новий тарифний план (хостинг) і ви оплачуєте лише різницю у тарифі, а не купуєте новий хсотинг для оновлення, збільшення потужності сайту. Звичайно, при переході зі звичайного пакета хостинг вам ніхто безкоштовно виділений сервер налаштовувати не буде.
Розраховуйте свої фінанси відразу – якщо ви зі старту хочете сайт із мільйоном товарів як у великих мереж, а в кишені немає грошей навіть на звичайний хостинг, почніть із малого. Багато великих компаній з товарами до 2000 позицій і відвідуваністю 1000-5000 чоловік на добу не потребують жодного хостингу. Відповідно спочатку потрібно вивести магазин на рівень рентабельності та окупності, а для цього потрібно лише правильно та якісно створити інтернет-магазин, наповнити його товаром, зробити базову оптимізацію сторінок та додати все на пошук. І вже після того як ви, наприклад, з кількістю товарів до 50 тисяч добре продаєте, є сенс переходити на дорогий хостинг і розширювати товарні позиції.
Якщо ваші фінанси спочатку дозволяють запустити проект на 100000 товарів і більше, тут, звичайно, немає проблем. Вибираємо хороший VPS – приблизно від 13000 грн на рік, налаштовуємо, робимо сайт, оптимізуємо та запускаємо все до мережі.
Вдалого вам старту і лише хороший хостинг!