Вибираємо хостинг для інтернет-магазину на OpenCart

Хостинг - це двигун сайту, код сайту - це вже бензин для нашого двигуна (хостингу). Хороший мотор на машині може їздити на будь-якому якісному бензині, так і хостинг від його якості залежить вся потужність сайту зараз і в майбутньому незалежно від того, який код (CMS) на ньому працює.

Вибір хостингу для інтернет-магазину є особливо важливим, оскільки такий сайт робиться не для 5-10 людей, відповідно буде навантаження. Навантаження залежить від кількості товарів та відвідувачів, що однойменно зайшли на сайт.

Вибираємо хостинг для інтернет-магазину на OpenCart

Для системи OpenCart ми дійшли наступного висновку підбору хостингу

До 50000 товарів всього на сайті – абсолютно будь-який хостинг, звичайно з усіма сучасними системами кешування та ін. а не просто скопіювати та встановити, інакше і на 2000 товарах можна отримати просто жахливий результат швидкості роботи. 

До 100000 товарів (в одній категорії кількість товарів не перевищує 30000) – виділений сервер (VPS) 2-4GB пам'яті. Якщо в одній категорії більше 50 000 товарів, пригляньте в такому випадку nbsp; VPS з 8GB пам'яті та обов'язково двома віртуальними процесорами для вашого сайту.

Якщо ви бачите, що сайт став повільно працювати і оптимізація коду не допомагає, відповідно вам потрібно переходити на тариф вище для свого сайту. Оптимізація коду – це видалення непотрібних запитів до бази даних, кешування повільних запитів та індексування їх у базі даних.

Ідеальним вибором хостингової компанії буде та компанія, яка безкоштовно перенесе весь ваш сайт на новий тарифний план (хостинг) і ви оплачуєте лише різницю у тарифі, а не купуєте новий хсотинг для оновлення, збільшення потужності сайту. Звичайно, при переході зі звичайного пакета хостинг вам ніхто безкоштовно виділений сервер налаштовувати не буде.

Розраховуйте свої фінанси відразу – якщо ви зі старту хочете сайт із мільйоном товарів як у великих мереж, а в кишені немає грошей навіть на звичайний хостинг, почніть із малого. Багато великих компаній з товарами до 2000 позицій і відвідуваністю 1000-5000 чоловік на добу не потребують жодного хостингу. Відповідно спочатку потрібно вивести магазин на рівень рентабельності та окупності, а для цього потрібно лише правильно та якісно створити інтернет-магазин, наповнити його товаром, зробити базову оптимізацію сторінок та додати все на пошук. І вже після того як ви, наприклад, з кількістю товарів до 50 тисяч добре продаєте, є сенс переходити на дорогий хостинг і розширювати товарні позиції.

Якщо ваші фінанси спочатку дозволяють запустити проект на 100000 товарів і більше, тут, звичайно, немає проблем. Вибираємо хороший VPS – приблизно від 13000 грн на рік, налаштовуємо, робимо сайт, оптимізуємо та запускаємо все до мережі.

Вдалого вам старту і лише хороший хостинг!

Лого site-line.com.ua
Веб студія SiTe-LiNe спеціалізується виключно на створенні сайт-візиток, інтернет-магазинів та корпоративних сайтів (порталів). Замовлення на інші види розробки сайтів не приймаються.
+38(066)-390-40-81
(Viber, Whatsapp, Telegram)

Для швидкого замовлення сайту, або підсумку вартості робіт по розробці сайту. Вам потрібно вказати тематику свого сайту, приклад (конкурента, або будь-якого сайту) котрий вам подобається. Для початку робіт вказати бажану колірну гаму сайту, назви сторінок (меню) котрі вам потрібні. Відправити тексти для сторінок (зазвичай це опис діяльності вашого бізнесу, контакти). Відправити при наявності фото матеріали для використовування їх для оформлення сторінок сайту. Все це ви можете відправити на пошту info@site-line.com.ua або у будь-який месенджер.

Карта сайту