WordPress Landing Page

Landing Page із системою управління, безумовно, WordPress для цих цілей підходить ідеально. Landing Page прийнято вважати чистою html сторінкою створеною вручну без використання системи керування. Але з урахуванням мега популярності Landing Page їх успішності при проведенні рекламних компаній часто потрібні редагування приклад у вартість продукції, будь-якої інформації. Тому доцільно створювати такий сайт із системою управління. При правильному підході до верстки та оптимізації застосування системи WordPress ніяк не позначиться на швидкості роботи такого сайту.

Якщо ви велика компанія і будете постійно співпрацювати та оплачувати послуги веб-студії з редагування сайту, все ж таки найкраще рішення – це чистий html Landing Page.

WordPress Landing Page

Плюси та мінуси WordPress

З багатьох причин веб-студія SiTe-LiNe намагалася оминати систему WordPress стороною. Але з розвитком самої системи її плагінів, на сьогодні можна сказати, що це найкращий варіант для створення блогу, оскільки під цю систему і заточено з коробки. Створення сайт візитки на WordPress також ідеальний варіант, і Landing Page.  

Інші типи виготовлення як створення порталу, розробку інтернет-магазину та корпоративного сайту краще вже проводити в інших системах. Особливо помилково створювати магазин у цій системі, портали, корпоративні сайти.

Особисто програмісти SiTe-LiNe не заглиблювалися в код та оптимізацію навантаження системи WordPress, тому надалі з великим її використанням та вивченням будівлі можна буде розробляти в даній системі все що завгодно.