Як швидко, самостійно, недорого просувати свій сайт?

budzhetnoe-seo-nedostatki

Для швидкого просування сайту самостійно вам потрібні слідуючи уміння, бажання та саме головне час на все це.

1. Навчитися користуватися системою управління сайтом. Для цього веб студія https://site-line.com.ua/ після створення представляє вам інструкцію користувача. Та техпідтримка завжди відкрита для будь-яких питань стосовно керування сайтом.

2. Вміти писати статі на тематику свого сайту (бізнесу). Або купувати їх десь під замовлення. А після цього додавати на сайт.

3. Навчитися слідкувати за сайтом у панелі https://search.google.com/ від Google.

4. Обережно замовляти рекламу на других ресурсах у вигляді статей, новин про ваш сайт, бізнес з посиланням на нього. Це безумовно вплине на зростання позицій сайту.

План дій при просуванні.

1. Провести пошук ключових фраз у своїй тематиці використовуючи Keyword Planner з сервісу https://ads.google.com/ таким чином ви будете знати по якім запитам шукають ваші послуги або товари.

2. Запустити рекламну компанію у Google або Facebook. Реклама дуже важлива для SEO просування через те, що вона одразу дає трафік, відвідувачів на сайт. А пошукова система аналізує поведінку користувачів сайту. Та ці дані враховує при створені пошукового рейтингу сайту.

3. Знайти у системі при редагуванні сторінок. SEO-заголовок (це назва статі). Мета-опис (опис сторінки для пошукової системи). Записати у ці теги ключовий вміст сторінки.

4. Додавати на сайт статі, або доповнювати вже створені сторінки новим контентом. Для цього треба самостійно писати тексти, створювати відео розміщаючи його на Ютуб. Додавати статі враховуючи заголовки H1, H2, H3 (спеціальні заголовки котрі можна знайти у текстовому редакторі сайту).

5. Додати мікродані для сторінок сайту. Ці мікродані у вигляди додаткових тегів описуючих сторінку використовують соціальні мережі та пошуковики.

6. Знайти ресурси на котрих можливо заказати рекламу у вигляді посилання на свій сайт. Це називається зовнішнє просування, коли ми закуповуємо рекламу, трафік, робимо сайт популярним.

Мінус – якщо немає опиту, ви можете лише нашкодити сайту навіть при, тому що ви вважаєте що все робите правильно.

Часті помилки при самостійному просуванні

1. Переспам тегами, ключовими фразами у тексті, заголовками.

2. Заголовок зовсім не відповідає вмісту сторінки.

3. Самостійно купувати рекламу на сторонніх сайтах, можливо купити рекламу від котрої не буде ніякої користі.

 

 

Читайте також