Зла оптимізація зображень на сайті у форматі WebP

Приклад із власного досвіду показує те, що формат WebP хоч вже практично популярний, але не всі його хочуть підтримувати. Дивіться самі. Але не довго залишилося думаю, що Apple все-таки незабаром додадуть підтримку WebP у свій браузер. Ось тільки чи потрібен WebP взагалі на той момент?

При створенні сайту, якщо не врахувати оптимізацію фото, можна відразу отримати повільний сайт. Не обов'язково використовувати всі ультрасучасні формати зображень, як ви бачите, не всі вони ще широко використовуються і підтримуються. Але оптимізувати існуючі фото на своєму сайті ви завжди можете.

https://youtu.be/syJSbdkADWU

Веб студія SiTe-LiNe спеціалізується виключно на створенні сайт-візиток, інтернет-магазинів та корпоративних сайтів (порталів). Замовлення на інші види розробки сайтів не приймаються.
+38(066)-390-40-81
(Viber, Whatsapp, Telegram)

Для швидкого замовлення сайту, або підсумку вартості робіт по розробці сайту. Вам потрібно вказати тематику свого сайту, приклад (конкурента, або будь-якого сайту) котрий вам подобається. Для початку робіт вказати бажану колірну гаму сайту, назви сторінок (меню) котрі вам потрібні. Відправити тексти для сторінок (зазвичай це опис діяльності вашого бізнесу, контакти). Відправити при наявності фото матеріали для використовування їх для оформлення сторінок сайту. Все це ви можете відправити на пошту info@site-line.com.ua або у будь-який месенджер.

Карта сайту