Створення інтернет-магазину

Бажаєте замовити, купити створення інтернет-магазину? Робимо магазини будь-якої тематики онлайн з 2008 року. Оформити замовлення та отримати свій сайт Ви можете не виходячи з дому, офісу.

Створення інтернет-магазину

Вартість створення інтернет-магазину

Вартість створення інтернет-магазину під ключ від 17000 грн Купити готовий за 13000 грн

Відправте свій запит: 068 907 7688 (Viber, Whatsapp, Telegram) Пошта: info@site-line.com.ua

Топ три переваги для торгівлі онлайн наших магазинів

 • Створення інтернет-магазинів
  Маркетплейс, можна вивантажувати свої товари у форматі XML куди завгодно.
 • Створення інтернет-магазинів
  Можна робити імпорт з прайс-листів XML ваших постачальників.
 • Створення інтернет-магазинів
  Рекламі – запускайте будь-яку рекламу. Google Ads, Facebook Ads, Google Analytics.

Вартість розробки успішного інтернет-магазину під ключ від 17000 грн.

Єтапи створення інтернет-магазину


 • Оформляєте замовлення. Вносите передоплату. Надаєте всі необхідні матеріали.

 • Верстаємо, надаємо сайт онлайн. Вносимо можливі редагування.

 • Перевіряємо, тестуємо. Оплачуєте решту за послуги.

 • Реєструємо домен, хостинг, пошту, переносимо сайт.

Що таке 2 роки гарантії на верстку після створення інтернет-магазину?

Сучасний інтернет-магазин створюється зі складною адаптивною версткою (дизайном), котра містить версію для комп’ютерів, та версію для мобільних пристроїв. З розвитком технологій та постійним зміненням розмірів, та пропорцій екранів багатьох приладів, дизайн та його верстка с кожним роком становиться складніше.

2 роки гарантії у повному обсязі дає вам впевненість в, тому що інтернет-магазин буде коректно показуватися та працювати на усіх пристроях. Якщо протягом гарантійного терміну ви побачите якесь відхилення або некоректний показ інтернет-магазину на якомусь пристрої. Усі доопрацювання здійснюються безплатно по гарантії.

Увага в гарантійний термін верстки інтернет-магазину не входить змінення дизайну, а лише його верстка під пристрій на якому виявлені негаразди з показом.

Веб студія вже понад 13 років займається виключно створенням сайт візиток та інтернет-магазинів.

  

Топ 11 фішок Вашого інтернет-магазину

На основі особистого досвіду та частих побажань клієнтів склав список функцій, зручностей, які потрібні адміністратору інтернет-магазину.

 1. Масове редагування, в адмінці. Ідеальна річ будь-якого адміністратора, швидко виділяючи потрібний товар, розподілити його за категоріями (поличками) вказати характеристики, змінити ціну.
 2. Фільтр товарів. Допомагає покупцям інтернет-магазину обирати товари, а вам як адміністратору швидко їх додавати.
 3. Новини та статі. Ви можете писати новини та статі, замовляти їх у копірайтерів. Це може суттєво вплинути на пошукове просування вашого інтернет-магазину.
 4. Повідомлення – на будь-яку пошту, додаток пошти на смартфоні об отриманні нового замовлення.
 5. Експорт у форматі XML на різноманітні майданчики з продажу.
 6. Модуль банерів – дозволить робити статичні, динамічні блоки з фотографіями (банер) можна швидко створити акцію в категорії, в будь-якому товарі, окремо розмістивши банер.
 7. Швидке замовлення - дана функція дозволяє в один клік вказавши тільки номер телефону зробити замовлення.
 8. Кнопка чату або зворотного дзвінка. Кнопка постійно блимає або крутиться (як продавець у магазині) спонукаючи цим до дії.
 9. Зум або збільшення – залежно від типу товару, дозволяє переглядати фото більш детально.
 10. Кошик зі швидкою можливістю оформлення замовлення. Дозволяє обирати різноманітні варіанти доставки, та оплати.
 11. Знижки з перекресленою старою ціною - постійні, тимчасові, стара ціна показуеться перекресленою.

Опції для покупців.

виділення Особистий кабінет покупця – розробка інтернет-магазину дозволить покупцям стежити за статусом замовлення у своєму кабінеті, своїми знижками, бонусами.

виділення Оплата замовлень: Онлайн банківськими картами, післяплатою - можете редагувати включати, відключати необхідні вам варіанти оплати.

виділення Подарункові сертифікати – генерувати купони, дисконтні картки покупцям зі знижкою у вигляді певного відсотка або фіксованої суми, разовий, багаторазовий.

виділення Порівняння та список бажань - за необхідності може бути активована можливість додавати товар до списку бажань (для постійних клієнтів), порівняння позицій у каталозі також буде дуже корисним.

виділення Інтегровані соціальні кнопки – покупець може рекомендувати будь-яку сторінку своїм друзям у соціальних мережах. Можливе розміщення блоку інформації про групу.

Опції для адміністратора, менеджера магазину.

виділення CMS (система управління). Дозволяє додавати товари, приймати замовлення, писати текст без навичок програмування. Для створення інтернет-магазинів використовується система управління, написана на php.

виділення Імпорт цін, прайс-листом Excel, xml – якщо працюєте з прайс-листами, програмою бухгалтерії. Можна оновлювати ціни.

виділення Повідомлення про замовлення клієнту, менеджеру - в розробленому магазині після замовлення, повідомлення може надсилатися на пошту, якщо телефон буде включений відповідний модуль.

виділення Управління способами, вартістю доставки – налаштовуйте вартість, кількість необхідних варіантів.

виділення Управління замовленнями - менеджер з продажу може самостійно створювати замовлення на панелі управління, змінювати статуси.

виділення Звіти продажів, друк рахунків – друкувати рахунки, чеки бухгалтерії.

виділення Необмежену кількість фото, відео – виготовлення інтернет-магазину дозволить додавати скільки завгодно додаткових фотографій, в опис можна вставити відеоролики, огляди.

виділення Додавання властивостей, приклад: розмір, вага, колір – функції опцій та атрибутів. Додаткові характеристики, залежно від продажів.

виділення Новинки, хіти продажів, акції - дані модулі дозволять розмістити інформацію про нові надходження, акції.

виділення Висновок ціни у кількох валютах – розробка магазину можлива з використанням кількох валют для показу вартості.

виділення Функціонал, потрібні модулі, що не входять до тарифу, приклад: додаткова мова 2000 грн.

Функції просування інтернет-магазину (SEO).

виділення При виготовленні, запуску інтернет-магазину враховуються побажання пошукових систем.

виділення Мета теги - підтримка SEO пошукових тегів, ручне та автоматичне управління тегами.

виділення Підтримка мікророзмітка Schema. Передає пошуковим системам інформацію про рейтинг позиції, адресу у вигляді тексту, ціну, наявність.

виділення Наявність комерційних складових, що впливають на успішне просування. Акції, новини, контакти з картою проїзду, відгуки.

виділення Супутні (рекомендовані) аксесуари - додавання супутніх товарів, аксесуарів у ручному, автоматичному варіанті.

Наповнення інтернет-магазину - рекомендації

За допомогою текстового редактора можна вставляти відео, фото, посилання на будь-яку сторінку. Для швидкого наповнення достатньо додати лише одну позицію, вивантажити у вигляді прайс-листа. Обробити Microsoft Excel, додавши свої позиції, імпортувати в магазин. Швидко, зручно змінювати ціни.

Всі рекомендації стосуються магазинів, створених у системі OpenCart. Все що тут написано надається і в посібнику користувача, але зазвичай багато хто пропускає цей пункт, тому вирішено розмістити рекомендації щодо наповнення інтернет-магазину на сайті.

 1. Використовувати в назвах папок та файлів лише латинські символи.
 2. У назвах файлів і папок не повинно бути пробілів – приклад detskaya odezhda варіант неправильний, правильно detskaya-odezhda. Прогалини в назвах призводять до того, що всі сервіси перевірки валідності коду сайту відзначатимуть це помилкою.
 3. В описах, а також у всіх назвах сторінок не використовуйте лапки “”. Особливо якщо ви хочете вставити опис в тег description. Зайві лапки можуть зіпсувати весь код сайту, якщо потраплять до його мета теги.
 4. Назва кожної сторінки інтернет-магазину має бути унікальна – джинси сині, джинси сірі та так далі, якщо ви будете назвати всі товари просто джинси, надалі пошукові системи, швидше за все вважають це спамом або дублікатом. Намагайтеся попрацювати над тим, щоб назви сторінок були унікальні всередині магазину.
 5. Не використовуйте довгі назви категорій магазину. Категорії магазину – це навігаційне меню за вашим каталогом, довгі назви тут ні до чого взагалі.
 6. Фотографії – використовуйте не більше 1980 пікселів завширшки. Сьогодні можна знайти також монітори та телевізори з роздільною здатністю 4K, тоді ваші фото повинні бути 4000 пікселів по ширині (не рекомендуємо використовувати фото таких розмірів, тому що картка товару за наявності 1-3-х таких фото буде вантажитися повільно і справа тут не в сайті, а у самому фото).

При дотриманні таких елементарних рекомендацій ваш магазин швидко працюватиме і не міститиме помилок.

З чого почати створення інтернет-магазину?

З чого почати створення інтернет-магазину? Це питання ставить будь-який наш клієнт. Розробка та створення інтернет-магазину починаються з оформлення замовлення. У формі заявки необхідно вказати потрібні пункти, наприклад: головна, каталог, доставка та оплата, контакти, статті, новини, акції. Розділи категорій редагуються через адмін-панель, тому їх можна додавати надалі самостійно. Якщо у Вас є свій логотип, фірмові кольори або побажання по колірному оформленню, надсилайте їх. Неважливо, де ви знаходитесь, Київ, Україна або навіть США. Сміливо можете робити замовлення у вебстудії SiTe-LiNe.

4.5281690140845 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.53 [142 Votes]