1. Головна
  2. /
  3. Статті на тему створення та розробки
  4. /
  5. Просування та реклама сайту в каталогах сайтів

Просування та реклама сайту в каталогах сайтів

Просування та реклама сайту в каталогах сайтів

Просування та реклама сайту в каталогах сайтів може бути корисним методом привертання трафіку і підвищення видимості вашого вебресурсу в Інтернеті.

Додаткові послуги просування та реклами ваших сайтів. Ці послуги підходять для усіх клієнтів незалежно від того замовляли ви розробку сайтів у нас чи ні. Дуже гарно підходять як додаткові роботи при замовленні просування сайту

Створення опису (статі) та розміщення на сайтах веб студії з постійним посиланням на ваш сайт.

Що це дає? Це розміщення реклами в інтернеті

Це розміщення реклами в інтернеті, додаткова реклама вашого сайту, та допомога в просуванні у системі Google. Пошукова система оцінює кількість та якість посилань на ваш сайт. Чим більше та якісніше посилання, чим імовірніше ваш сайт буде вище у рейтингу Google.

Послуги та ціни просування та реклами ваших сайтів у каталогах сайтів

Зараз діють акційні ціни для перших 100 компаній.  

Для усіх клієнтів котрі замовляли розробку сайту, та всі хто замовляв просування сайту, ці послуги безкоштовні.

1.       Сайт https://portfolio.site-line.com.ua/ підходить для будь-якого типу сайту. Ми пишемо статтю на свій розсуд (або ви її надаєте нам), та публікуємо сайт у каталозі. Розміщення коштує від 300 грн. Сайт розміщується на весь час існування сайту. Site-line.com.ua – вже існує понад 10 років.   

2.       https://userua.org.ua/ сайт підходить для розміщення інтернет-магазину або сервісного центру техніці та електроніки. Ваш сайт додається до каталогу інтернет-магазинів, або сервісних центрів. Розміщення коштує від 300 грн. Також можливе розміщення інформації для компаній у котрих взагалі немає сайту.

3.       https://avtoviki.org.ua/ сайт підходить для розміщення інформації про вашу компанію яка займається сервісними послугами для автомобілів. Також для компаній які займаються продажем автомобілів. Розміщення коштує від 300 грн.

4.       https://buduemosami.org.ua/ сайт будівельників та будівельних матеріалів. Розміщення коштує від 300 грн. Зараз можливо розміститеся у розділі магазини та розділі послуги.  

5.       https://news.site-line.com.ua/ цей сайт підходить для розміщення інформації від компаній котрі займаються розробкою, просуванням та рекламою сайтів, аналогічних послуг. Ми пишемо статтю про вашу діяльність (або ви самі її надаєте).

Усі тексти пишуться виключно українською мовою. Другими мовами сайти не розміщаються через те, що на сайтах немає поки що других мовних версій.

Ось кілька порад щодо ефективного використання каталогів сайтів для просування вашого сайту:

Просування та реклама сайту в каталогах сайтів може бути корисним методом привертання трафіку і підвищення видимості вашого вебресурсу в Інтернеті. Ось кілька порад щодо ефективного використання каталогів сайтів для просування вашого сайту:

  1. Вибір правильних каталогів: Перед внесенням вашого сайту до каталогів зробіть дослідження, щоб визначити, які каталоги є авторитетними, мають високий рівень відвідуваності та відповідають тематиці вашого сайту. Важливо вибирати каталоги, які мають репутацію і привертають вашу цільову аудиторію.
  2. Точний опис і ключові слова: При внесенні інформації про ваш сайт до каталогів, будьте точними та зрозумілими в описі вашого вебресурсу. Використовуйте ключові слова, які найкраще відображають тематику та зміст вашого сайту. Це допоможе покращити SEO вашого сайту і забезпечити більше релевантного трафіку.
  3. Перевірка репутації каталогу: Перед тим як внести свій сайт до каталогу, перевірте його репутацію та авторитетність. Деякі каталоги можуть бути низької якості або мати негативний вплив на репутацію вашого сайту в пошукових системах.
  4. Посилання на якісні каталоги: Включення вашого сайту до якісних каталогів, які мають високий ранг в пошукових системах, може позитивно вплинути на SEO вашого сайту та збільшити його видимість в пошукових результатах.
  5. Регулярне оновлення і контроль: Регулярно перевіряйте каталоги, в які включений ваш сайт, і оновлюйте інформацію, якщо це необхідно. Також контролюйте, щоб ваш сайт не був включений до спамних або низькоякісних каталогів, що може негативно вплинути на його репутацію.
  6. Звертання до професіоналів: У разі потреби вам може бути корисно звернутися до професіоналів, які мають досвід у просуванні сайтів у каталогах і можуть допомогти вам визначити найбільш ефективні каталоги та методи реклами.

Загалом, каталоги сайтів можуть бути корисним інструментом для просування вашого сайту, але важливо враховувати якість каталогів і точність інформації, що в них надається, для досягнення максимального ефекту.

Хостинг та реєстратор доменних імен з яким ми працюємо