Пропонуємо створення гарного сайту візитки

Створення сайту візитки

Сайт-візитка або Landing Page, скільки коштує сайт візитка? Ціна 3700 грн. Термін 7-14 днів. Ви можете надіслати на оцінку потрібний макет дизайну, список функцій. Працюємо з 2010 року. 1 рік гарантії на верстку сайту. Оплата по факту.

Сайт візитівка, створення сайтів недорого

Сайт-візитка або Landing Page можуть бути створені приватній особі, компанії. Чим відрізняються? Сайт візитка - меню із переходами на інші сторінки. Landing Page - меню з прокручуванням, переїздом до потрібного розділу по сторінці. Корпоративний сайт - це сайт будь-якого типу, який містить багато сторінок, розділів, меню з підпунктами.

Структура та технології сайт візитки

 • Сайт-візитка створюється у системі WordPress. Може містити 1-7 сторінок, розташованих у меню.
 • Орієнтовна структура меню: Головна, Про нас, Схема проїзду, Контакти або інші вказуються вами при замовленні.
 • Анімація елементів сайту-візитівки. Можливе використання програмної анімації. Плавна поява, пересування, повороти.
 • Для наповнення текстами, фото та відео – надається посібник. Також ви можете надати фото, тексти для заповнення сайту.

Вартість покупки сайту разом складає від: 3700 грн.

Порядок виготовлення сайт візитки

 • Оформляєте замовлення
  Оформляєте замовлення. Надаєте всі необхідні матеріали. Вносите передоплату.
 • Верстаємо, надаємо сайт. title=
  Верстаємо, надаємо сайт онлайн. Вносимо можливі редагування.
 • Перевіряємо, тестуємо.
  Перевіряємо, тестуємо. Оплачуєте решту за послуги.
 • Реєструємо домен, хостинг, переносимо сайт.
  Реєструємо домен, хостинг, пошту, переносимо сайт.

Як виглядає сайт-візитка, Landing Page - декілька прикладів

Вантажне таксі по Києву

Вантажне таксі по Києву

Укладання тротуарної плитки

Укладання тротуарної плитки

Оренда квартир подобово

Оренда квартир подобово

Фото та відео на весілля

Фото та відео на весілля

ГБО на авто

ГБО на авто

Лабораторія Мікроскопії

Лабораторія Мікроскопії

Більше прикладів сайтів візиток у розділі: портфоліо.

Що потрібно від вас для замовлення сайту?

Вам потрібно вказати розділи сайту, такі як: головна, о нас, наші роботи. Другі сторінки які вам потрібні. Вказати бажану кольорову гаму сайту. Представити усі текстові, фото матеріали які треба розмістити на сторінках сайту.

Де створюються сайт візитки?

Створюємо сайт візитки у Києві. Територіально ми створюємо сайт візитки у Києві. Ви можете бачити в портфоліо, замовлення надходять з усього світу. Оплата за фактом, гарантією, досвідом та присутністю в рейтингах розробників дозволяють працювати дистанційно з будь-якими країнами. Більшість сайтів розробляється для України: Києва, Донецька, Харкова, Дніпропетровська, Одеси та інших містах та регіонах країни.

Що дає підприємцю наявність свого сайту візитки?

Власний сайт – це невеликий, але повноцінний сайт, при створенні якого використовуються сучасні системи управління. Це дає можливість покращувати його та оптимізувати під різні завдання.

Практично кожен сайт, який створюється не на один рік, потім навіть без великих вкладень у рекламу та розкручування може займати топ позиції в пошукових системах. Для будь-якого бізнесу наявність свого сайту це престижно. Ви отримуєте власну ні від кого не залежну сторінку з власною електронною назвою (адресою) та можете її рекламувати, просувати як завгодно.

Що робить сайт візитку ефективними?

Сайт візитку, як правило, вважають менш ефективною у пошуковому просуванні сайту, ніж скажімо інтернет-магазин. У принципі все правильно, сторінок менше – запитів виходить менше. Зате ефективність загалом навіть вища. На сайт візитівці, як правило, легше сконцентрувати свої сили під час просування. Сайт невеликий. 5-10 основних запитів достатньо чітко поставленої мети. Для того, щоб сайт ставав ефективним і конкурентним на пошуку, достатньо правильно оформити головну сторінку сайту.

Ефективність сайт візитки

Що робить сайти малоефективними.

Як правило, відсутність коштів на рекламу та просування у малого та середнього бізнесу призводять до того, що на другий рік життя сайту про нього забувають. Не оплачуючи доменне ім'я та хостинг – сайт просто зникає.

З цього логічно зробити висновок – що саме після 1 року життя сайту та знаходження його на пошуку можливе ефективне зростання позицій сайту. Саме тому багато фахівців кажуть, що старі сайти мають переваги. Переваги тут очевидні – це просто сайт, який зроблений не раз, два спробувати. Це сайт, який показує всім, що він у своїй тематиці надовго. Приклад даний сайт живе вже 10 років і багато його сторінок потрапляють у топ пошуку. У 2020 році на сайті site-line було вирішено взагалі скинути тягар посилального просування. І про диво - сайт за запитами потрапляє в топ і без багатьох посилань. Просто створюючи контент та правильно оформлені сторінки, самі собою потрапляють у топ.

Що потрібно для швидкої ефективності сайт візитки

 1. Це звичайно реклама перші 3-6-12 місяців.
 2. Роботи з оформлення сайту контентом – тут фотографії, тексти, відео, заголовки. Все це можна зробити відразу під час створення.
 3. Головне не забувати про рекламу. Будь-які позиції на пошуку вони досяжні. Але часто пошукові системи змінюють алгоритми та всі досягнення тимчасово чи назавжди можуть піти. Прийде все робити заново або просто чекати. Тому ефективна рекламна компанія завжди буде у тренді.
 4. Не забувати про соціальні мережі. Часті пости в соціальних мережах за тематикою вашого бізнесу можуть бути ефективнішими, краще для бізнесу, ніж будь-яка реклама. Також це природні посилання на сайт, які допомагають йому на пошуку досягати позиції.
4.6489361702128 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.65 [47 Votes]
Веб студія SiTe-LiNe спеціалізується виключно на створенні сайт-візиток, інтернет-магазинів та корпоративних сайтів (порталів). Замовлення на інші види розробки сайтів не приймаються.
+38(066)-390-40-81
(Viber, Whatsapp, Telegram)

Для швидкого замовлення сайту, або підсумку вартості робіт по розробці сайту. Вам потрібно вказати тематику свого сайту, приклад (конкурента, або будь-якого сайту) котрий вам подобається. Для початку робіт вказати бажану колірну гаму сайту, назви сторінок (меню) котрі вам потрібні. Відправити тексти для сторінок (зазвичай це опис діяльності вашого бізнесу, контакти). Відправити при наявності фото матеріали для використовування їх для оформлення сторінок сайту. Все це ви можете відправити на пошту info@site-line.com.ua або у будь-який месенджер.

Карта сайту