Реклама сайту - налаштування рекламного облікового запису Google AdWords

Реклама сайту - усім клієнтам, які замовили створення сайту, пропонується подальше настроювання рекламного облікового запису Google AdWords, підключення Google Analytics, настроювання ремаркетингу.

Розкрутка сайту

Реклама сайту в пошукових системах - це перші 4 позиції в пошуковій машині Google. Сайт з'являється одразу після того, як реклама оплачена. Позиції, кількість показів реклами, днів, відвідувачів залежить тільки від вашого бюджету.

Як це відбувається

Після оплати послуг створення сайту ми можемо настроїти обліковий запис Google AdWords. Вартість послуг 2500грн. Ми пропонуємо якісне настроювання реклами, встановлення та суміщення кодів аналітики, ремаркетингу від пошукової системи Google.

Що входить до налаштування Google AdWords

У налаштування входить: підбір та погодження з Вами фраз для реклами щодо тематики, створення 1-3х рекламних блоків, передача вам паролів та логінів. Спосіб подальшої оплати реклами – банківський платіж. Мінімальний бюджет, на який настроюється реклама 3000 грн у місяць. Допомога зі зв'язком служби підтримки Google. З вами зв'язується менеджер з реклами Google і допомагає зробити рекламу ефективнішою.

Як бонус ви також можете отримати купон номіналом 1500 грн. (Видається менеджером Google) Видача та наявність купонів залежить від політики компанії на момент запуску реклами.

Реклама сайту - Що для цього потрібно

Для запуску реклами необхідно, щоб сайт був наповнений хоча б на 80% і більше. На сайті мають бути вказані контакти для зв'язку з вами. Після створення рекламного облікового запису для сайту Вам необхідно налаштувати платіжні дані ввівши свою інформацію і відповідно для запуску реклами зробити платіж.

Після передачі вам облікового запису Вам потрібно ввести свої платіжні дані та провести платіж

Реклама в соціальних мережах - Facebook та інші

Реклама в соціальній мережі, приклад Facebook може бути дуже ефективна і навіть краща за пошукову рекламу. Все залежить від вашої аудиторії, ринку, часу. Кожному бізнесу обов'язково слід пробувати рекламу у соціальних мережах. Зауважте, що, запустивши рекламу на Facebook, ви відразу отримуєте і рекламу в Instagram – це 2 найпопулярніші соціальні мережі в Україні.

Реклама у соціальних мережах

Переваги реклами в соціальних мережах

Під час налаштування можна вибрати таргейтинг, регіон показу, вік та інтереси користувачів, яким буде показуватися ваше оголошення. На відміну від пошукової реклами – соціальна мережа не гадатиме, і вгадувати вік, стать та інтереси – всі ці дані беруться з облікових записів користувачів.

Вартість реклами в соціальних мережах

Ціна реклами помітно дешевша, ніж у пошуковій мережі, але мінімальний бюджет на місяць все одно такий самий від 1500-3000 грн. Система реклами Facebook інтегрується з вашою платіжною карткою, кошти знімаються за фактом витрати та досягнення певної межі для зняття коштів.

Чому реклама у 2023 році краща за SEO розкрутки - міркування

Займаюся розробкою сайтів їхньою рекламою та просуванням з 2008 року. У 2020 році можна сміливо говорити, що для малого та середнього бізнесу, старту, реклама краще, ніж SEO розкрутка сайту. І річ тут не тільки у складності сучасних алгоритмів, нічого складно немає. Велика аудиторія потенційних клієнтів та конкуренція змусять працювати над власним сайтом при SEO розкрутці 1-2 роки, щоб досягти конкуренції за справді добрими ключовими словами на пошуку. Швидші результати та результати з мега відвідуваністю від 1000 відвідувачів на добу для комерційної тематики доступні вже із захмарними бюджетами. У результаті малому та середньому бізнесу ставити ставку на SEO звичайно потрібно, ну це у перспективі 1-3-х років роботи. Стільки чекати на результати ніхто, звичайно, не хоче, працювати, продавати та отримувати заявки потрібно вже сьогодні.

Чому реклама в 2020 році краща за SEO розкрутки

Переваги реклами у 2023 році.

  1. Реклама запускається та налаштовується за 1-2 дні, далі система чекає надходження коштів, і показ оголошень починається.
  2. Рекламу можна налаштовувати як завгодно, на будь-який регіон, бюджет, час, точну відповідність ключовому запиту.
  3. Ризики мінімальні, тому що не потрібно платити та чекати 6-12 місяців результату. Ризики також зводяться до мінімуму завдяки тому, що ви не залежите від зміни алгоритмів та раптових зростань та падінь позицій сайту.
  4. Практично всі, хто замовляє рекламу стабільно протягом 6-12 місяців, продовжують її замовляти та оплачувати роками далі. Винятки тільки користувачі, що вирішили спробувати 1-3 місяці для тесту, тестів тут немає, Ви або працюєте з рекламою або не працюєте з рекламою.
  5. Ще раз про бюджет, він справді будь-який можливий, ви можете витратити 100 грн, налаштувати на 100% відповідність фразам і отримати на свій сайт кілька потенційних клієнтів і можливо навіть продаж та замовлення.

Переваги у SEO розкрутки одна і незаперечна, тому багато хто вважає, що SEO в результаті дешевше. Перевага полягає в тому, що якщо сайт почав подобається пошуковим системам і відвідуваність з пошуку збільшується або тримається на прийнятному рівні, як правило, це може тривати кілька років поспіль або навіть довічно. Тому якщо вас лякають терміни 1-3 роки робіт, ви повинні розуміти, що в результаті в будь-якому випадку настане той момент, що ви забудете про витрачені кошти та отримуватимете тільки прибуток. З цим сайтом, наприклад, відбувається той самий, витрачений час, кошти та можливості дозволяють йому сьогодні займати топ позиції за ключовими запитами, де реклама може коштувати 100-500 грн за один перехід. Мінус у SEO це лише один – роботи мають бути реально помітними та постійними, це постійне масштабування сайту у всіх поняттях як внутрішньо, так і зовні.

SEO з гарантіями та оплатою за фактом. Оплата за фактом – це пройдений етап SEO, він не є ефективним і неможливим до реалізації взагалі. Роботи з SEO це не натискання 2-3-х кнопок на день і чекати на результат. Це постійна фізична участь (тексти, посилання, оптимізація коду, хостингу, створення додаткових сайтів) яке коштує грошей, і проводити всі ці роботи своїм коштом не один нормальний SEO фахівець не буде! Якщо ви вірите в те, що хтось вам щось зробить, просуне сайт у ТОП і чекатиме разом з вами вашого успіху, щоб отримати свою винагороду, зніміть рожеві окуляри, такого немає в природі. SEO з гарантією це взагалі не зрозуміло що, поставте собі питання, ви можете гарантувати ймовірність? Адже результат робіт з SEO ніким не передбачуваний, просто, коли робіт дуже багато і коштують вони дорого результат неминучий і тут може бути та гарантія, тому що інакше не вийде.

У результаті, що робити малому та середньому бізнесу, особиста порада – замовляйте сайт, базове SEO та постійну рекламу на старті, далі по можливості займайтеся ще й SEO.

5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 [6 Votes]