Просування сайту - SiTe-LiNe

Розкрутка та просування сайтів

SEO просування - це все, що йде після рекламних оголошень. Карти Google та органічна видача, контрольована алгоритмами Google. Тут сайти в зоні видимості 1-10 позиція зазвичай з'являються на протязі від 3-х місяців до 1-3-х років праці з сайтом.

Дзвоніть замовити рекламу, пошукове просування: +38(066)-390-40-81 (Viber, Whatsapp, Telegram).

Яка вартість просування сайту і що робиться?

Просування сайту завдяки контенту. Контентне просування сайту.

Ціна 6000 грн строк 14-30 днів.

Створюється розділ зі статями в тематиці вашого сайту. Розміщення та оптимізація 70-100 статей. Статі купуються на біржах розмір статей від 1000 до 5000 символів. Статті купуються на тему вашого сайту та близької до неї. Розміщення та оптимізація статей включає розміщення тегів H1 – H3 (SEO заголовків), фото, ключові слова, розміщуються посилання на внутрішні сторінки сайту для їх просування.

Що це дає?

Просування сайту завдяки контенту. Контентне просування сайту дає вашому сайту змогу покрити тематику та пошукові запити майбутніх клієнтів. Зростання сторінок приводить к тому що важні вам сторінки для просування отримають внутрішні посилання. На практиці в комерційній тематики такий обсяг праці дає с годом постійних відвідувачів сайту у розмірі 15-100 користувачів на день.

Разовий обсяг праці рекомендовано кожному сайту після його створення. Недолік – в порівнянні з просуванням завдяки купівлі рекламних статей (див. нижче) повільніший результат на протязі 6-12 місяців після створення. Перевага – усі статті вони ваші, на вашому сайті, сайтах постійно. Це постійний вклад у розвиток свого онлайн бізнесу.

Для більших результатів рекомендовано створювати аналогічні сайти зі статями – їх кількість необмежена.

Просування сайту завдяки купівлі рекламних статей с посиланням на ваш сайт.

Ціна від 6000 грн в місяць. Строк 6-12 місяців. В ціну 6000 грн ви отримаєте до 6-ті статей з посиланнями на розділи вашого сайту в місяць. В вартість входить пошук площадок, стаття та ії розміщення. Всі ресурси відбираються та погоджуються з клієнтом.

Що це дає?

Просування сайту завдяки купівлі рекламних статей с посиланням на ваш сайт дає швидкий підйом вашого сайту у пошуку Google. Так як усі сайти відібрані для розміщення рекламної статі відібраються за віком і вже є в індексу Google с хорошими показниками. Статі сайти розміщують на постійній основі (вічні посилання). Також рекламні статі можуть одразу давати вашому сайту відвідувачів.

Мінімально строк може складати 3 місяця. Рекомендовано – 12 місяців. Недолік – в порівнянні з просуванням сайту завдяки контенту на своєму сайті(ах). Ні якої постійної 100 відсоткової гарантії немає що стаття не видаліться з роком (сайт пропаде), вийде з індексу Google. В підсумку для утримання свого сайту в ТОП прийдеться постійна закупівля таких статей.

Внутрішня оптимізація сайту

Ціна 3000 грн. Для всіх клієнтів студії – послуги безкоштовні. Для всіх клієнтів котрі заказали інші послуги просування сайту послуги також безкоштовні.

Внутрішня оптимізація сайту це налаштування системи сайту та хостингу. Система сайту налаштовується на коректне відображення усіх пошукових тегів котрі необхідні Google. Налаштовується дизайн сайту для уникання помилок в Google для мобільних пристроїв. Налаштовується хостинг та системи сайту на максимальну швидкість (залежить від тарифу на хостингу).

При всіх видах замовлення просування робиться додавання сайту до панелі Google – отримання даних з панелі.

Робота з файлом .htaccess сайту усунення дублів сторінок, налаштування редиректів.

Робота з файлом robots.txt сайту – встановлення головної сторінки, встановлення заборон на індексування сторінок або, навпаки, відкриття всього сайту.

Збір ключових фраз тематики та розподіл їх за ВЧ, СЧ, НЧ (частотність запитів, висока, низька) конкуренції. Семантичне ядро. З якого потім робимо посилання, оптимізацію статей.

Методи та роботи дають власному сайту в такій конкурентній тематиці як розробка, seo та реклама понад 1000 відвідувачів на місяць з однієї тільки пошукової системи Google. Дивіться скріншот, взятий з панелі вебмайстра нижче, що відображає один місяць роботи даного сайту.

Просування сайту в інтернеті

Результати пошукового просування

Кількість відвідувачів сайту дитячого порталу

Кількість відвідувачів інтернет магазину іграшок

Лічильник відвідувачів за день сайту одягу

Відвідувачі магазину автозапчастин

Всі пропоновані роботи перевірені на власних сайтах, на сайтах клієнтів. Надають 100% результати. Навіть один місяць робіт, який ви можете замовити як тестовий, дасть перші результати.

4.2789473684211 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.28 [95 Votes]
Веб студія SiTe-LiNe спеціалізується виключно на створенні сайт-візиток, інтернет-магазинів та корпоративних сайтів (порталів). Замовлення на інші види розробки сайтів не приймаються.
+38(066)-390-40-81
(Viber, Whatsapp, Telegram)

Для швидкого замовлення сайту, або підсумку вартості робіт по розробці сайту. Вам потрібно вказати тематику свого сайту, приклад (конкурента, або будь-якого сайту) котрий вам подобається. Для початку робіт вказати бажану колірну гаму сайту, назви сторінок (меню) котрі вам потрібні. Відправити тексти для сторінок (зазвичай це опис діяльності вашого бізнесу, контакти). Відправити при наявності фото матеріали для використовування їх для оформлення сторінок сайту. Все це ви можете відправити на пошту info@site-line.com.ua або у будь-який месенджер.

Карта сайту