Створення сайту компанії

Створення сайту компанії для любого бізнесу це прогрес та розширення. Створивши сайт компанії ви отримуєте не тільки присутність в інтернеті, а ще і можливість отримати більше клієнтів завдяки рекламі, просуванню сайту.

 

Приклади корпоративних сайтів

Представництво Roberto Cavalli Сайт федерації бадмінтону Сайт громадської організації Створення сайту спілки кінотеатрів України

Корпоративний сайт, візитівка компанії. У простому розумінні це сайт із великою кількістю інформаційних сторінок, розділів, новин. привабливим індивідуальним дизайном. Корпоративний сайт може бути створений для юридичної компанії, агентства нерухомості, ведення туристичного бізнесу, школи, університету, будь-якої іншої організації. Сайт компанії створюється у системі joomla або Wordpress. Показник PageSpeed ​​Insights вищий за 90 балів. Ваш сайт створюється для успіху компанії та залучення нових клієнтів.

Етапи створення корпоративного сайту компанії

 • Оформляєте замовлення
  Оформляєте замовлення. Складаємо договір.
 • Малюємо сайти
  Обумовлюємо структуру сайту.
 • Надаємо сайт
  Верстаємо, програмуємо, показуємо.
 • Перевіряємо, тестуємо
  Перевіряємо, тестуємо, вносимо редагування
 • Задоволений клієнт
  Задоволений клієнт, замовляє рекламу, просування.

Створення сайту компанії є відповідальним кроком на шляху розвитку бізнесу. Повинен бути максимально інформативним, містити безліч розділів для того, щоб відвідувач міг зайшовши на сайт дізнатися все про вас і вашу продукцію. Через це звичайний сайт візитівка, як правило, не підходить для компанії, тому що потрібно ще й розміщення каталогу чи інтернет-магазину. Якщо у компанії є свій landing page, створення сайту компанії дозволить надалі перенаправити трафік на landing page та отримувати конверсії у вигляді заявок та замовлень.

Чому слід вибрати студію SiTe-LiNe як розробник сайту компанії.

1. У нас великий досвід, на сьогодні понад 9 років. Ми не вигадуємо велосипеди, а використовуємо отриманий досвід і через це ви отримуєте результат у вигляді не просто сайту для галочки, а у вигляді бізнес-машини, яка допомагає вам надалі.
2. Ми не робимо нісенітниці, яка гарно виглядає, але нічого в результаті не варте. Надаємо всі тести на якість виконаної роботи, саме швидкість завантаження і правильність верстки за світовими стандартами.
3. Пропонуємо не тільки створення, але й подальше просування, що в принципі означає ведення сайту під ключ.

Сайт компанії вартість 33000 грн в яку входить:

Хостинг облікового запису та доменне ім'я. Легка ліцензійна система керування для додавання тексту на сторінки. Індивідуальний дизайн, верстка: на основі тематики діяльності, побажань зазначених у формі замовлення, рівень будови дизайну у вказану вартість ви можете бачити на прикладах робіт. Створення базових, розділів зі складною структурою (сторінок) випадаючих меню - до 50. Додатково: a href="/internet-magazin">створення інтернет-магазину за необхідності або каталогу товарів, галереї, статей, матеріалів, дошки оголошень або інтернет-магазину компанії, форуму за бажанням. Створення корпоративної пошти: info@ваш-сайт.com.ua. Навчання користування. Гарантія стабільної роботи сайту: антивірусний сканер на хостингу, резервне копіювання. Термін створення до 20 днів.

Можливі функції корпоративного сайту

Нижче надано можливий функціонал під час створення.

 • Створення необмеженої кількості категорій для новин, статей.
 • Слайд-шоу із необхідних слайдів.
 • Модуль для розміщення банерів, реклами, інформерів.
 • Багатомовність на основі перекладача Google.
 • Багатомовність +2000грн за мову.
 • Інтернет-магазин як можливе доповнення.
 • Дошка оголошень.
 • Можливість прикріплення будь-яких файлів для завантаження, приклад прайс-лист.
 • Сторінка відгуків (дозволяє користувачам залишати відгуки).
 • Сторінка з формою зворотного зв'язку (дозволяє надсилати повідомлення, файли, оформляти замовлення).
 • Форум.

Як відбувається створення та оплата корпоративного сайту

Замовлення, отримання та оплата нічим не відрізняється від покупки телевізора або замовлення меблів. Оформлення замовлення заповнивши форму замовлення або бриф, аналіз заявки та погодження з клієнтом. Реєстрація, оплата домену (ім'я), хостингу (місце в інтернеті для роботи сайту). Встановлення, налаштування, перевірка програмного забезпечення на хостингу у вигляді сайту. За бажанням замовник може внести додаткові побажання щодо оформлення. Оплата послуг створення (за фактом виконаних робіт, надання готового сайту). Замовлення додаткових послуг за бажанням клієнта: реклама, просування. Оформити замовлення та отримати свій сайт Ви можете не виходячи з дому, офісу!

4.5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.50 [24 Votes]