1. Головна
  2. /
  3. Статті на тему створення та розробки
  4. /
  5. Як має виглядати сучасний сайт

Як має виглядати сучасний сайт

Як має виглядати сучасний сайт

Як має виглядати сучасний сайт? Дизайн є одним з основних факторів успішного сайту. Яким має бути дизайн?

Насамперед задайте собі питання. Для яких цілей потрібен вам сайт, приклад для продажу, замовлень або просто презентувати компанію та свій бренд в інтернеті

Слід враховувати, що від тематики залежить не лише наскільки сайт буде насичений графікою, банерами та картинками, а і їх розміщенням та подачею.

Приклад для фотографа, можливо, зробити в дизайні слайд-шоу з фотографій, помістити на головну сторінку у вигляді фону. Виглядатиме ефектно і красиво. Чого ми цим досягнемо? Людина, у пошуках фотографа потрапивши на сторінку, відразу може бачити роботи фотографа та контакти для зв’язку чого цілком достатньо для здійснення дзвінка та отримання замовлення. Для того, щоб наші слова не були порожніми, відвідайте кілька сайтів популярних фотографів і ви побачите, як вони оформлені.

Для магазину важливо вказати можливість швидкого замовлення товару, пошук товару, зв’язок з менеджером для консультації, можливо будь-які акції, знижки та умови доставки та оплати по суті більше нічого не повинно відволікати відвідувача магазину. Також для того, щоб дізнатися яке оформлення вдало для ведення торгівлі завітайте до магазинів, які на цей час є лідерами не в оформленні дизайну свого сайту, а саме у продажах, оскільки сайт інтернет-магазин створюється для продажу і тільки.

Дизайн сайту адвоката або аналогічного повинен показати як завгодно зручно будь-яку текстову інформацію, про адвоката, контакти будь-які статті на цю тему. Тут важливо подати текстову інформацію на перший план зробити її читабельною та помітною.

Правильне оформлення сайту

Колір сайту психологія

Червоний колір насамперед асоціюється з кров’ю та вогнем. Червоне символізує радість, красу, любов і повноту життя, з другого боку — ворожнечу, помста, війну. У дизайні червоного кольору необхідно використовувати акуратно. Він повинен бути акцентом, але в жодному разі не використовуватися як основний колір.

Білий колір символізує чистоту, чистість, невинність, чесноту, радість. Він асоціюється із денним світлом. У дизайні білий використовується як колір-основа більшості сайтів великих компаній. І означає головним чином професіоналізм. Це позитивний колір, що містить у собі всі кольори спектра. Білий, як і чорний колір, рекомендується використовувати у поєднаннях з іншими кольорами.

Чорний колір, як правило, символізує нещастя, горе, жалобу, загибель. У дизайні чорний створює безпосереднє відчуття вишуканості, причому особливо сильний ефект можна отримати, використовуючи поєднання класичних відтінків чорного та білого. Важливо враховувати, що чорна може створювати сильні енергетичні поєднання з іншими кольорами, наприклад:

*червоний-чорний: фізична, сексуальна сила;
*рожевий-чорний: високий соціальний стан;
*жовтий-чорний: розумова перевага.

Жовтий — колір золота, яке з давніх-давен сприймалося як застиглий сонячний колір. Це колір осені, колір зрілих колосків і в’яне листя, але також і колір хвороби, смерті, потойбічного світу. Не перестарайтеся у використанні жовтого як акценту. Ви хочете захопити увагу відвідувачів – не навантажуйте їхні очі та не грайте на нервах.

Синій колір у багатьох народів символізує небо та вічність. Він також може символізувати доброту, вірність, постійність, прихильність, а в геральдиці позначає цнотливість, чесність, добру славу та вірність. На сайті може бути як основним фоном, так і додатковим, але надлишок блакитного може призвести до скандалів та розбіжностей.

Зелений колір – найпопулярніший колір, він символізує природу. Це найлегший колір для зорового сприйняття, і навіть здатний покращити зір. Це спокійний, освіжаючий колір. Темно-зелений – чоловічий, консервативний та має на увазі здоров’я. Зелений часто використовується як акцент, який гармонує із темно-синім. Він може кричати «гроші!» – Ось чому банки так часто його використовують. Коли ми думаємо про зелений колір, ми уявляємо ліс, дерева, траву. Оскільки зелений поєднує нас із природою, він більше підходить для сайтів відповідної тематики.

Кольори обов’язково повинні гармонувати один з одним на всіх сторінках ресурсу.

Хостинг та реєстратор доменних імен з яким ми працюємо