Права на створений сайт

Права на створений сайт

Права на створений сайт – при замовленні створення сайтів в Україні у багатьох організацій, фірм та приватних осіб часто виникають питання авторства на сайт.

Сайт (доменне ім’я) реєструється на компанію або фізособу, отримати акти та за бажанням сертифікат на право власності ви можете у компанії реєстратора

Веб студія SiTe-LiNe працює в основному із двома сервісами uahosting.com.ua та ukraine.com.ua. За бажанням клієнта можлива реєстрація доменного імені та хостингу в будь-якій іншій компанії.

У наші послуги входить безкоштовне створення, та прив’язка акаунту на ваші П.І.Б, пошту або юридичні дані вашої компанії. Ми не маємо жодних доступів до управління та прав на домен, хостинг крім тих, які ви нам і видаєте на час розробки. Відповідальність за своєчасне продовження реєстрації хостингу та доменного імені несе замовник.

Студія SiTe-LiNe поширює програмне забезпечення на основі ліцензії GNU GPL і передає всі права клієнту

Ви отримуєте всі права на програмне забезпечення відповідно до цієї ліцензії. Докладніше про цю ліцензію на сторінці https://ua.wikipedia.org/wiki/GNU_General_Public_License. Замовляючи сайт, ви оплачуєте послуги верстки, програмування на основі програм із ліцензією GNU GPL.

Права на створений сайт можуть бути складними та можуть залежати від кількох факторів. Включаючи умови договору з веброзробником або агентством. Права на вміст, використання сторонніх ресурсів та платформ для створення сайту, а також юридичний статус вебсайту (особистий, комерційний, неприбутковий тощо).

Ось кілька загальних роздумів щодо прав на створений сайт:

Авторські права:

Вебсайт може бути захищений авторським правом, яке надається автоматично при створенні оригінальних творів. Якщо ви створюєте власний вміст (такий як текст, фотографії, відео тощо) для свого сайту, ви маєте авторські права на цей вміст.

Договірні права

Якщо ви наймаєте веброзробника або агентство для створення сайту, вам слід уважно читати та розуміти договір, який визначає права та обов’язки кожної сторони. В деяких випадках веброзробник може мати права на деякі аспекти вебсайту, які він створив.

Ліцензійні угоди для використання сторонніх ресурсів

Якщо ви використовуєте сторонні ресурси, такі як зображення, шрифти або плагіни, вам може знадобитися відповідна ліцензія на їх використання.

Юридичний статус сайту

Залежно від цілей вашого вебсайту (особистий блог, комерційний сайт, неприбуткова організація тощо), права на створений вебсайт можуть відрізнятися.

У разі сумнівів щодо ваших прав на створений вебсайт, рекомендується звернутися до юриста або юридичного консультанта. Який може надати конкретні поради, враховуючи вашу конкретну ситуацію і локальне законодавство.

Хостинг та реєстратор доменних імен з яким ми працюємо