Про вебстудію SiTe-LiNe

Вебстудія SiTe-LiNe була заснована у 2008 році. Засновник – Проскуряков Ілля Вікторович. Мета нашого бізнесу не просто створення сайтів та інтернет-магазинів а розвиток інтернет торгівлі доступною кожному! Саме тому наші ціни, як правило, нижчі за ринкові у наших конкурентів зі схожими технічними характеристиками пропозицій.

Склад на 2020 рік

Наш досвід роботи менеджерами продажів різного роду від 3-х років, а після досвід створення інтернет-магазинів та сайтів дозволяє досягати відмінних результатів у продажах та просуванні.

SiTe-LiNe входить до ТОП 100 вебстудій Києва за версією каталогу вебстудій Cmsmagazine.ru та рейтингу It-rating.in.ua

2008-2020 створено понад 1000 сайтів.

2010 розпочав офіційну роботу власний сайт.

2015 професійно займаємося виведенням у ТОП сайтів.

2016 - розпочало створення сайтів, оптимізованих під SEO, W3C сумісних.

2017 - впроваджуємо систему та договір оплати на виплат, на кілька платежів.

- понад 10 успішних SEO компаній. Оборот сайтів, що просуваються, перевищує 50 00000 грн на рік.

2019 - Отримую два дипломи на основі рейтингу it-rating 10 та 22 місце.

2020 - Продовжую працювати).

Замовляючи сайт у нас Ви можете бути впевнені, що зробили правильний вибір студії вебдизайн. Наш підхід до оплати з можливістю розбиття платежів гарантує Вам отримання продукту, який ви замовили. Нам такий підхід до оплати дозволяє отримувати клієнтів не тільки з України, але й інших країн.

Кожен бізнес в Інтернеті має свою історію. Спеціально розроблений сервіс https://archive.org/web/ дозволяє бачити історію будь-якого сайту. Наш не виняток, перші архіви сайту site-line.com.ua та його історія починаються у 2010 році (дивіться фото).

Історія створення студії SiTe-LiNe

З початку робіт, пройшли шлях від створення сайтів як на шаблонах, так і з індивідуальною версткою, на готових системах, так і з доробками. Перший сайт до цього взагалі був створений у конструкторі ucoz.

Наш вибір CMS на сьогодні: для інтернет-магазину, сайт візитки – OpenCart, для сайту компанії – Joomla, для landing-page–wordpress. Всі CMS перероблені (усунуті всі недоліки), що ви та не дізнаєтеся оригінал це або взагалі щось нове. Приклад наш сайт створений на Joomla, довгі роки робіт над сайтом та самою системою наводять його в ТОП пошукових систем.

Не на словах, а з реальними результатами та досягненнями

Уривок зі статистики search-analytics, Google, сайту site-line.com.ua у такій конкурентній тематиці як розробка сайтів.

Веб-студія Києва SiTe-LiNe< /div>

При правильному підході та виконанні всіх вимог розробника та SEO менеджера, результат вашого сайту може бути й вищим.

Веб студія SiTe-LiNe спеціалізується виключно на створенні сайт-візиток, інтернет-магазинів та корпоративних сайтів (порталів). Замовлення на інші види розробки сайтів не приймаються.
+38(066)-390-40-81
(Viber, Whatsapp, Telegram)

Для швидкого замовлення сайту, або підсумку вартості робіт по розробці сайту. Вам потрібно вказати тематику свого сайту, приклад (конкурента, або будь-якого сайту) котрий вам подобається. Для початку робіт вказати бажану колірну гаму сайту, назви сторінок (меню) котрі вам потрібні. Відправити тексти для сторінок (зазвичай це опис діяльності вашого бізнесу, контакти). Відправити при наявності фото матеріали для використовування їх для оформлення сторінок сайту. Все це ви можете відправити на пошту info@site-line.com.ua або у будь-який месенджер.

Карта сайту