Про вебстудію SiTe-LiNe

Про вебстудію SiTe-LiNe – Вебстудія SiTe-LiNe була заснована у 2008 році. Засновник – Проскуряков Ілля Вікторович.

Про вебстудію SiTe-LiNe – Мета нашого бізнесу не просто створення сайтів та інтернет-магазинів а розвиток інтернет торгівлі доступною кожному! Саме тому наші ціни, як правило, нижчі за ринкові у наших конкурентів зі схожими технічними характеристиками пропозицій.

Клієнти SiTe-LiNe це малий та середній бізнес котрий хоче розвиватися

Створення та подальша підтримка свого сайту – це розвиток для любого бізнесу в Україні. Без свого сайту ви будете залежати від чужих, інших сайтів. Розвиваючи свій сайт, ви розвиваєте себе та свій бізнес.

Склад

Ілля – Керівник, менеджер по роботі з клієнтами. Працює в Інтернеті з 2008 року.

ChatGPT – Працюємо з 2023 року. PHP developer. Content Creator.

SiTe-LiNe входить до ТОП 100 вебстудій Києва за версією каталогу вебстудій та рейтингу It-rating.in.ua

 2008-2020 створено понад 1000 сайтів.

 2010 розпочав офіційну роботу власний сайт.

 2015 професійно займаємося виведенням у ТОП сайтів.

 2016 – розпочало створення сайтів, оптимізованих під SEO, W3C сумісних.

 2017 – впроваджуємо систему оплати послуг, на кілька платежів.

Понад 10 успішних SEO компаній. Оборот сайтів клієнтів, що просуваються, перевищує 50 00000 грн на рік.

2019 – Отримую два дипломи на основі рейтингу it-rating 10 та 22 місце.

2023 – Продовжую працювати. Створення та просування україномовних сайтів. Дуже багато своїх контентів проєктів з 2023 року на різну тематику. Як сайти, так і YouTube.

Як копірайтером на своїх сайтах вже написано та створено понад 1000 сторінок контенту Українською мовою різної тематики. Ціль на 2023-2024 рік понад 10 000 тис. сторінок контенту.

Замовляючи сайт Ви можете бути впевнені, що зробили правильний вибір студії вебдизайн. Наш підхід до оплати з можливістю розбиття платежів гарантує Вам отримання продукту, який ви замовили. Нам такий підхід до оплати дозволяє отримувати клієнтів не тільки з України, але й інших країн.

Кожен бізнес в Інтернеті має свою історію. Спеціально розроблений сервіс https://archive.org/web/ дозволяє бачити історію будь-якого сайту. Наш не виняток, перші архіви сайту site-line.com.ua та його історія починаються у 2010 році (дивіться фото).

Про вебстудію SiTe-LiNe

З початку робіт, пройшли шлях від створення сайтів як на шаблонах, так і з індивідуальною версткою, на готових системах, так і з доробками. Перший сайт до цього взагалі був створений у конструкторі ucoz.

При правильному підході та виконанні всіх вимог розробника та SEO менеджера, результат вашого сайту буде дуже гарним та помітним для вас.