Про вебстудію SiTe-LiNe

Вебстудія SiTe-LiNe була заснована у 2008 році. Засновник – Проскуряков Ілля Вікторович. Мета нашого бізнесу не просто створення сайтів та інтернет-магазинів а розвиток інтернет торгівлі доступною кожному! Саме тому наші ціни, як правило, нижчі за ринкові у наших конкурентів зі схожими технічними характеристиками пропозицій.

Склад на 2023 рік

SiTe-LiNe входить до ТОП 100 вебстудій Києва за версією каталогу вебстудій та рейтингу It-rating.in.ua

2008-2020 створено понад 1000 сайтів.

2010 розпочав офіційну роботу власний сайт.

2015 професійно займаємося виведенням у ТОП сайтів.

2016 - розпочало створення сайтів, оптимізованих під SEO, W3C сумісних.

2017 - впроваджуємо систему оплати послуг, на кілька платежів.

- понад 10 успішних SEO компаній. Оборот сайтів клієнтів, що просуваються, перевищує 50 00000 грн на рік.

2019 - Отримую два дипломи на основі рейтингу it-rating 10 та 22 місце.

2023 - Продовжую працювати. Створення та просування україномовних сайтів. Свої проєкти з 2023 року - avtoviki.org.ua - Сайт відображає короткі описи автомобілів, історію брендів, каталог СТО та Каталог автоцентрів з продажу. buduemosami.org.ua - сайт блог з різноманітними статтями про будівництво та каталогом компаній будівельників. userua.org.ua - сайт техно блог з каталогом сервісних центрів по ремонту та інтернет-магазинів. news.site-line.com.ua - розділ блог цього сайту. User UA - блог в Youtube.

Як копірайтером на своїх сайтах вже написано та створено понад 1000 сторінок контенту Українською мовою різної тематики. Ціль на 2023-2024 рік понад 10 000 тис. сторінок контенту.

Замовляючи сайт Ви можете бути впевнені, що зробили правильний вибір студії вебдизайн. Наш підхід до оплати з можливістю розбиття платежів гарантує Вам отримання продукту, який ви замовили. Нам такий підхід до оплати дозволяє отримувати клієнтів не тільки з України, але й інших країн.

Кожен бізнес в Інтернеті має свою історію. Спеціально розроблений сервіс https://archive.org/web/ дозволяє бачити історію будь-якого сайту. Наш не виняток, перші архіви сайту site-line.com.ua та його історія починаються у 2010 році (дивіться фото).

Історія створення студії SiTe-LiNe

З початку робіт, пройшли шлях від створення сайтів як на шаблонах, так і з індивідуальною версткою, на готових системах, так і з доробками. Перший сайт до цього взагалі був створений у конструкторі ucoz.

Наш вибір CMS на сьогодні: для інтернет-магазину, сайт візитки – OpenCart, для сайту компанії – Joomla, для landing-page–wordpress. Всі CMS перероблені (усунуті всі недоліки), що ви та не дізнаєтеся оригінал це або взагалі щось нове. Приклад наш сайт створений на Joomla, довгі роки робіт над сайтом та самою системою наводять його в ТОП пошукових систем.

Не на словах, а з реальними результатами та досягненнями

Уривок зі статистики search-analytics, Google, сайту site-line.com.ua у такій конкурентній тематиці як розробка сайтів.

Веб-студія Києва SiTe-LiNe

При правильному підході та виконанні всіх вимог розробника та SEO менеджера, результат вашого сайту може бути й вищим.