Розробка та створення сайту знайомств

Розробка під ключ

Договір. Видається гарантія!

Створення сайту знайомств

Індивідуальне оформлення

Адаптивний дизайн.

Створення сайту знайомств

Найкращий функціонал

Від візитівки до сайту з онлайн спілкуванням.

Створення сайту знайомств

Недорогі готові рішення

Сайт шлюбної агенції з підбором.

Створення сайту знайомств

Ціна послуг створення сайту знайомств, включаючи доменне ім'я та хостинг. 3 Тарифи: візитка агенції 20000 грн (створення сайт візитки шлюбної агенції з електронним каталогом моделей та фільтром для пошуку та вибору, каталог може працювати як онлайн або офлайн), 77000 грн оптимальний сайт знайомств або шлюбного агентства (з реєстрацією та спілкуванням на сайті). Індивідуальний (коли потрібна розробка сервісу з кабінетами та інше) від 10 000 USD (всі функції сучасного сервісу онлайн знайомств). Під час розробки використовується вже готове програмне забезпечення. Строки створення 14-40 днів. Базова пошукова оптимізація, підбір ключових фраз та їх встановлення, включені у вартість. Форма оплати: придбання домену, хостингу, придбання програм.

10 переваг: досвід 10 років ➡ Понад 100 робіт ➡ Розстрочка ➡ Гарантія ➡ Техпідтримка ➡ Просування ➡ Мінімальні терміни ➡ Низькі ціни ➡ Працюємо по Україні, США, Європі ➡

Відкриття сайту знайомств, шлюбної агенції

У вартість входить – програма сайту, підключення до платіжної системи, індивідуальний дизайн (верстка сайту), доменне ім'я та хостинг, в оптимальному та максимальному пакеті у вартість входить реєстрація та встановлення SSL сертифікату. Докладніше Ви можете уточнити дані, зв'язавшись з менеджером або написавши нам на пошту.

Як ми працюємо

 • Оформляєте замовлення
  Оформляєте замовлення.
 • Складаємо договір
  Складаємо договір та кошторис робіт, відправляємо поштою або при зустрічі .
 • Надаємо сайт
  Надаємо сайт для перегляду в інтернеті.
 • Перевіряємо, тестуємо
  Перевіряємо, тестуємо.
 • Задоволений клієнт
  Задоволений клієнт, який обов'язково замовляє рекламу, просування.

До послуг також входить створення унікального дизайну, його адаптація для мобільних пристроїв, комп'ютерів. Налаштування ПЗ сайту.

Можливі способи монетизації сайту знайомств (шлюбного агентства), що надається.

Ваш сайт може приносити вам дохід такими способами: розміщення сторонньої реклами, 2 види облікових записів користувачів, звичайний безплатний і платний. У платний обліковий запис може входити включення можливості відеодзвінків, максимально можливих зв'язків на день. Перегляд фотографій, можливість дивитись, хто дивився профіль. Для шлюбних агенцій на сайт може бути встановлений онлайн-чат підтримки клієнтів також із функціями приймання платежів. Він дозволить вам стежити за користувачами і вступати з ними в чат (спілкування), коли ви того захочете. Приклад для залучення клієнта можна тимчасово відкривати йому доступ до преміуму послуг.

Підтримка мобільних телефонів та відеодзвінки.

Створення за допомогою партнерських програм

У нас також ви можете замовити сайт знайомств на сервісі партнерської програми partner.mylove.ru вартість 5000 грн. ім'я, що підключається до сервісу, написання оригінального тексту та оформлення для того, щоб сайт виглядав унікально.

Сервіс дає відразу ж готовий сайт із відвідувачами, залучаючи нових відвідувачів, ви зможете заробляти на своєму сайті розміщуючи рекламу або отримуючи комісію за замовлені вашими відвідувачами послуги.

У партнерській програмі знайомств partner.mylove.ru ви отримуєте повноцінний сайт для спілкування та знайомств онлайн. Дуже добре підходить якщо ви вже маєте свій відвідуваний сайт, форум, блог і ви хочете додатковий функціонал у вигляді розділу знайомств.

Замовляйте професійне створення сайтів знайомств під ключ у Києві та Україні. Сайти знайомств одні з найпопулярніших і найпопулярніших в інтернеті.

Приклад сайту знайомств для шлюбного агентства

Якщо у вас немає потреби у повноцінному сайті з можливістю спілкування, вам підійде створення сайту візитки для шлюбної агенції. Дозволить розміщувати анкети та приймати заявки, дивіться приклад.

Сайт містить каталог, в якому розміщуються анкети, додаткові інформаційні сторінки, форму контактів. Також за бажання підключаються онлайн платежі.

Відео-посібник користування сайтом шлюбного агентства знайомств

Приклад сайту знайомств із використанням партнерської програми

купити сайт знайомств
4.71875 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.72 [16 Votes]