Розробка та створення сайту знайомств

Розробка та створення сайту знайомств – Ціна послуг створення сайту знайомств, включаючи доменне ім’я та хостинг. 3 Тарифи: візитка агенції 20000 грн (створення сайт візитки шлюбної агенції з електронним каталогом моделей та фільтром для пошуку та вибору, каталог може працювати як онлайн або офлайн), 77000 грн оптимальний сайт знайомств або шлюбного агентства (з реєстрацією та спілкуванням на сайті). Індивідуальний (коли потрібна розробка сервісу з кабінетами та інше) від 10 000 USD (всі функції сучасного сервісу онлайн знайомств). Під час розробки використовується вже готове програмне забезпечення. Строки створення 14-40 днів. Базова пошукова оптимізація, підбір ключових фраз та їх встановлення, включені у вартість. Форма оплати: придбання домену, хостингу, придбання програм.

10 переваг: досвід 10 років ➡ Понад 100 робіт ➡ Розстрочка ➡ Гарантія ➡ Техпідтримка ➡ Просування ➡ Мінімальні терміни ➡ Низькі ціни ➡ Працюємо по Україні, США, Європі ➡

Відкриття сайту знайомств, шлюбної агенції

У вартість входить – програма сайту, підключення до платіжної системи, індивідуальний дизайн (верстка сайту), доменне ім’я та хостинг, в оптимальному та максимальному пакеті у вартість входить реєстрація та встановлення SSL сертифікату. Докладніше Ви можете уточнити дані, зв’язавшись з менеджером або написавши нам на пошту.

До послуг також входить створення унікального дизайну, його адаптація для мобільних пристроїв, комп’ютерів. Налаштування ПЗ сайту.

Можливі способи монетизації сайту знайомств (шлюбного агентства), що надається.

Ваш сайт може приносити вам дохід такими способами: розміщення сторонньої реклами, 2 види облікових записів користувачів, звичайний безплатний і платний. У платний обліковий запис може входити включення можливості відеодзвінків, максимально можливих зв’язків на день. Перегляд фотографій, можливість дивитись, хто дивився профіль. Для шлюбних агенцій на сайт може бути встановлений онлайн-чат підтримки клієнтів також із функціями приймання платежів. Він дозволить вам стежити за користувачами і вступати з ними в чат (спілкування), коли ви того захочете. Приклад для залучення клієнта можна тимчасово відкривати йому доступ до преміуму послуг.

Підтримка мобільних телефонів та відеодзвінки

Хостинг та реєстратор доменних імен з яким ми працюємо