Переваги замовлення сайту в веб студії SiTe-LiNe

Список переваг замовлення сайту у веб студії SiTe-LiNe:

  1. Вже понад 10 років на ринку створення сайтів (З 2008 року). Цей показник вказує на те що нікуди ваш розробник не дінеться, ми працюємо довго. В нас немає послуг просто для підробітку. Праця с сайтами це улюблена справа.
  2. Гарантія на верстку сайту до 2-х років. Якщо упродовж цього терміну помітити як, наприклад якийсь елемент верстки вашого сайту некоректно показується у якомусь пристрої. Вам слід показати це нам, ми все це виправимо безкоштовно у строки 2 роки.
  3. Своя база сайтів, каталогів для просування (цитування) вашого сайту зі старту. Безкоштовне розміщення з посиланням на ваш сайт та створенням додаткового контенту. Це сприяє цитуванню вашого основного сайту та прискорить додавання його до індексу Google.
  4. Технічне SEO котре входить у вартість створення сайту. На сторінці ви можете ознайомиться з якими функціями SEO ви отримуєте сайт.
  5. Оплата частинами у 2-3 етапи. Це робить створення сайту доступним для будь-якого бюджету. Також послуги розкрутки сайту можна оплачувати частинами.
  6. Використовуємо топ системи для розробки сайтів: WordPress, OpenCart.
  7. Ми не використовуємо сервіси створення сайтів, уся система сайту. Хостинг, домен програма сайту – це все ваше після розробки.
  8. Зрозуміли та відкриті для всіхетапи створення сайту.

За понад 10 років існування та праці веб студія SiTe-LiNe розуміє що важливо новому сайту для старту в інтернеті

Що важливо для просування сайту у Google? Правильно – це цитування на других ресурсах з посиланням на ваш сайт. Та контентне просування сайту котре можна замовити після створення.

Для швидких продаж – можливе налаштування рекламного акаунта та запуск вашої реклами у системі Google.

Замовляючи сайт та послуги розкрутки сайту у веб студії SiTe-LiNe ви можете бути впевненими що ви отримаєте не просто сайт котрий буде просто створено, а він буде ефективним.

Ми займаємось виключно створенням сайтів. Ви завжди отримуєте техпідтримку та гарантію на послуги верстки сайту.