Переваги замовлення сайту в веб студії SiTe-LiNe

Створити сайт сьогодні це не є якась складність для будь-кого з першого погляду. Але створити сайт котрий хоч якось приносить користь бізнесу, це вже складність, а для багатьох взагалі щось недосяжне. І тут вже байдуже скільки коштував сайт при створенні 4000 грн або 400 000. Байдуже скільки дизайнерів та маркетологів сварились за те з якого боку кнопка повинна бути розміщена. Якщо немає трафіку та взагалі будь-якої видимості у пошукових системах то цей сайт коштуватиме 0 для вас та усіх, хоч як він буде виглядати зовні.

Список переваг замовлення сайту у веб студії SiTe-LiNe:

  1. Вже понад 10 років на ринку створення сайтів (З 2008 року).
  2. Гарантія на верстку сайту до 2-х років. 
  3. Своя база сайтів, каталогів для просування (цитування) вашого сайту зі старту. 
  4. Оптимізація по стандарту Pagespeed Insights від Google.
  5. Оплата частинами у 2-3 етапи.

За понад 10 років існування та праці веб студія SiTe-LiNe розуміє що важливо новому сайту для старту в інтернеті

Що важливо для просування сайту у Google? Правильно – це якісний контент та його цитування на других ресурсах з посиланням на ваш сайт.

З 2023 року для створення якісного контенту ми використовуймо бази з якісними фотографіями (список тут - https://site-line.com.ua/na-yakikh-sajtakh-shukati-bezkoshtovni-foto-dlya-svogo-sajtu). Активно використовуємо ШІ https://chat.openai.com/

Вже створено дуже багато власних проєктів різноманітного плану та тематиці (список тут - https://site-line.com.ua/dodatkovi-poslugi-prosuvannya-ta-reklami-vashikh-sajtiv). Для всіх клієнтів розміщення, цитування вашого сайту, бізнесу безкоштовно та входить у вартість будь-якого сайту.   

Приклад та аналітика сайту котрий було створено в цьому році. І це результат сайту без пошукового просування взагалі. Це результат без реклами та ще чогось. Це все сайт отримав при розробці.

Приклад та аналітика сайту

Тому сьогодні замовляючи сайт у веб студії SiTe-LiNe ви можете бути впевненими що ви отримаєте не просто сайт котрий буде просто створено, а він буде ефективним.

Авжеж для того, щоб досягти більших показників ефективності то треба замовляти просування сайту та рекламу.  

Також ви вже скоріш за все бачили що сайт створюється та перевіряться тестами на швидкість та показники швидкості доводяться до високих.

Та й це ще не все – через те, що ми займаємось виключно створенням сайтів. Ви завжди отримуєте техпідтримку та гарантію на послуги верстки сайту.