Створення Landing Page

Замовити створення Landing Page під-ключ: вартість від 7000 грн. За цією ціною ви можете купити сайт + посібник користувача + індивідуальне оформлення. Розробка яка включає: сайт одна сторінка, Landing Page - сторінка вашого товару, послуги.

Приклади Landing Page

Сайт ведучого

Landing Page ведучого

Натяжні стелі

Landing Page натяжні стелі

Укладання тротуарної плитки

Landing Page Укладання плитки

Що включає вартість створення Landing Page

Ціни вебстудії SiTe-LiNe. 7000 грн
Індивідуальне оформлення шапки сайту, встановлення ефектів контенту.
Перевірка стандартом W3C.
Хостинг
Домен
Система керування
Терміни, дні. 3-7
Оплата. 1000 грн передоплата. Залишок за фактом.

Вигоди замовлення Landing Page у нас

Замовлення Landing Page у вебстудії Site-LiNe
Ціна Landing Page та якість відповідає обсягу робіт.
Підтримка клієнта надалі, в яку входить онлайн консультації з використання.
Гарантія на виконані роботи – 1 рік гарантії, в яку входить безплатне усунення будь-яких проблем та помилок, які могли бути викликані з вини розробника.
Кожен сайт робиться як для себе, уявіть, що розробник сам займається вашим бізнесом і робить сайт для себе - для того, щоб він був успішний, просувався на пошуку.
Знижка на подальші SEO роботи.

Порядок робіт при розробці Landing Page

 • Оформляєте замовлення
  Оформляєте замовлення. Вносите передоплату.
 • Верстаємо, надаємо сайт. title=
  Верстаємо, надаємо сайт. Вносимо можливі редагування.
 • Перевіряємо, тестуємо.
  Перевіряємо, тестуємо. Оплачуєте решту за послуги.
 • Реєструємо домен, хостинг, переносимо сайт.
  Реєструємо домен, хостинг, переносимо сайт.

Landing Page - збільшує продажі

Пошукові системи не обмежують просування Landing Page, звичайно, це не повноцінний сайт, безліч запитів однією сторінкою не покрити, але правильно його створивши, заповнивши контентом, дає велику конверсію (заявок). Компанії вибирають Landing Page як основну сторінку (головну), створюючи додаткові, повноцінні сайти, розділи, спільно така схема сприяє успішному пошуковому просуванню, продажам.

Переваги - одна сторінка з прокручуванням вниз, навігацією всередині. Продавець landing page має велику конверсію (відвідувачів, які роблять замовлення, покупку).

Що таке Landing Page простими словами?

Що таке Landing Page

Уявіть собі гарний виставковий автомобіль, всі хочуть посидіти всередині, сфотографуватися поряд. Єдиний недолік, він без двигуна.

Так і Landing Page – сторінка рекламного характеру призначена для цільової дії, залишити заявку, перегляд відео, фото.

Щоб односторінковий Landing Page був успішним, потрібно замовляти рекламу, надсилати відвідувачів з іншого сайту, джерела трафіку.

Яка конверсія Landing Page?

Яка конверсія Landing Page

Конверсією можна називати все що завгодно, перегляд відео, фото, прокручування сторінки вниз, тривалість перебування. Найважливішим є показник заявок, звернень через форму замовлення, телефон. Конверсія складає 2-25%, залежить від тематики вашої діяльності, рівня конкуренції, сезонності, джерел відвідувачів, оформлення сайту.

Вибираєте джерелом відвідувачів пошукову рекламу, врахуйте факт налаштування мінімум 1-2 місяці. Тільки після налаштування можна вийти на прийнятний показник конверсії. Без налаштування реклами на старті можна отримувати безліч нецільових відвідувачів, малу конверсію.

При створенні Landing Page пропонуємо базове налаштування рекламної компанії

Реклама Landing Page

Менеджером вибираються 10-100 фраз, які будуть давати максимальну віддачу. Запускається рекламна компанія з урахуванням налаштувань регіонів показу, додаткових ремаркетингових посилань. Вартість налаштування компанії – 1000 грн.

Односторінковий сайт, найкращий вибір швидкого старту, розкручування шляхом замовлення контекстної реклами.

Рекомендуємо ознайомитися з послугами створення сайту візитки, розробки інтернет-магазину.

4.7272727272727 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.73 [22 Votes]
Веб студія SiTe-LiNe спеціалізується виключно на створенні сайт-візиток, інтернет-магазинів та корпоративних сайтів (порталів). Замовлення на інші види розробки сайтів не приймаються.
+38(066)-390-40-81
(Viber, Whatsapp, Telegram)

Для швидкого замовлення сайту, або підсумку вартості робіт по розробці сайту. Вам потрібно вказати тематику свого сайту, приклад (конкурента, або будь-якого сайту) котрий вам подобається. Для початку робіт вказати бажану колірну гаму сайту, назви сторінок (меню) котрі вам потрібні. Відправити тексти для сторінок (зазвичай це опис діяльності вашого бізнесу, контакти). Відправити при наявності фото матеріали для використовування їх для оформлення сторінок сайту. Все це ви можете відправити на пошту info@site-line.com.ua або у будь-який месенджер.

Карта сайту