1. Розробка сайтів
 2. /
 3. Статті
 4. /
 5. Етапи створення...

Етапи створення сайту

Етапи створення сайту

Етапи створення сайту – схема роботи, оплати послуг

Етапи створення сайту – Замовлення, отримання, оплата, нічим не відрізняється від покупки телевізора або замовлення меблів.

Етапи створення сайту – Порядок створення сайту

При повному індивідуальному замовленні сайту та індивідуальній верстці на готових макетах

 1. Усі фото, текстові матеріали для оформлення сайту надсилаєте на пошту info@site-line.com.ua. Якщо ви замовили інтернет-магазин, ви можете надіслати прайс-лист товарів для налаштування системи під ваш прайс (дана послуга надається при індивідуальній розробці сайту).
 2. Побажання щодо оформлення, наприклад приклади сайтів аналогічної тематики, ви надсилаєте на пошту письмово. УВАГА – основні побажання мають бути письмово для їх реєстрації та оцінки вартості робіт. Після надання прикладу готового сайту – ви можете вже усно будь-якими засобами зв’язку повідомити бажані редагування.
 3. Вносите передоплату згідно з вибраним замовленням.
 4. Протягом трьох днів за вашою заявкою створюється тестовий сайт і надається доступ до перегляду.
 5. Протягом 5-7 днів вам надається готовий до роботи сайт.
 6. У верстку та дизайну сайту можна внести корективи – наприклад: пересунути логотип, ліворуч, правіше, змінити фон, колір меню, шрифт.
 7. Вноситься залишок оплати за послуги створення – сайт переноситься на ваш домен та хостинг (якщо домен та хостинг входять у вартість, для їх реєстрації від вас знадобиться П.І.Б. на кого реєструється домен, номер телефону та адреса пошти).
 8. Разом із сайтом вам надається посібник користувача. Особисті можливі консультації щодо подальшого його просування, наповнення та обслуговування.

Етапи створення сайту – При покупці сайту готові пропозиції

 1. Вносите передоплату 50-100%.
 2. Сайт переноситься на тестовий домен, призначений для подальшого запуску на вашому хостингу. Вам надається посібник користувача.
 3. Після сплати залишку сайт переноситься на ваш домен, хостинг.

Незалежно, який тариф послуг ви обрали для створення, всі сайти піддаються доопрацюванням та змінам у будь-якому порядку.

Форма оплати: Для України: банківський переказ на картковий рахунок, як для фізичних, так і для юридичних осіб у будь-якому відділенні будь-якого банку.

Форма оплати для інших країн: Переказ оплати за допомогою системи “вестерн юніон” до вартості додаються послуги перекладу.

Політика конфіденційності

Відправляючи заявку ви надсилаєте такі дані

П.І.Б. повністю — необхідні для подальшої реєстрації доменного імені та хостингу.

Контактні телефони необхідні для зв’язку з вами.

Електронна пошта — також потрібна для подальшого зв’язку з вами. Отримані відомості не передаються третім особам, винятком є ​​реєстрація доменного імені та хостингу через те, що для створення акаунта будь-якому реєстратору необхідні дані П.І.Б, номер телефону та пошта.

Список областей України, в яких надаються наші послуги створення сайту: АР Крим, Вінницька, Волинська, Дніпропетровська, Донецька, Житомирська, Закарпатська, Запорізька, Івано-Франківська, Київська, Кіровоградська, Луганська, Львівська, Миколаївська, Одеська, Полтавська, Рівненська, Сумська, Тернопільська, Харківська, Херсонська, Хмельницька, Черкаська, Чернівецька, Чернігівська, м. Київ, м. Севастополь.

Надані (етапи) схема робіт одна для всіх типів замовлень.