10 способів реклами

Залучення на сайт відвідувачів – це просте завдання за наявності бюджету на рекламу. Сьогодні рекламний бюджет майже кожен проект урізаний до мінімуму. Деякі думають, що створити сайт і все, більше нічого робити не потрібно. Якби це було так, то розробка одного сайту, який відразу відвідуваний, була б надхмарною. Робочий бізнес в інтернеті коштує десятки, сотні і навіть мільярди доларів. До такої вартості призводить робота із залучення на нього відвідувачів, яка робить його популярним, пізнаваним, дорогим. Найдорожчі бренди і компанії мільярдери сьогодні без сайту нічого не коштували б. Просувати та рекламувати свій сайт як бізнес – це цікава та захоплююча робота, яка не змусить довго чекати. Зазвичай протягом 1-2 місяців господар сайту вже отримує замовлення. Чим більше відвідувачів, що цікавляться у вашій продукції або послугах на вашому сайті, тим більше у вас буде замовлень і продажів.

10 способів реклами сайту

Розглянемо основні 10 способів реклами сайту

Відібрали основні, звичайно способів реклами та залучення клієнтів, може бути і набагато більше.

1. Соціальні мережі – всі без винятку соціальні мережі підходять для реклами сайту. Можна зробити групу, додавши в друзі, велику кількість людей, публікуючи кожен день запис у себе на стіні з пропозицією послуги або товару з розміщенням посилання на сторінку сайту. Ви будете залучати відвідувачів і цим позитивно впливати на пошукове просування сайту. Виберіть для себе одну, дві соціальні мережі, які вам найбільше подобаються. Конкретного пріоритету немає. Вважається, що facebook для цих цілей більше підходить. Але насправді у будь-якій соціальній мережі ви можете шукати клієнтів. Вибирайте саме те з чим вам найзручніше працювати, користуватися. Якщо ви будете охоплювати всі соціальні мережі своєю пропозицією, то можна подумати, що ви займаєтеся спамом. Для кожної соціальної мережі необхідно писати унікальний контент, що привертає увагу, і тоді ваш сайт буде постійно отримувати відвідувачів, а ви клієнтів. Також ви можете замовляти послуги реклами та просування у соцмережах.

2. Дошки оголошень – найпопулярніші дошки оголошень, приклад olx та інші. Розміщуючи своє оголошення, з посиланням на сайт ви збільшуєте як цитування сайту в мережі, так і вже отримуєте клієнтів.

3. Торгівельні майданчики – приклад ”пром” та інші, аналогічно дошкам оголошень, можна розмістити всі свої пропозиції безкоштовно.

4. Контекстна реклама – один із ефективних методів залучення клієнтів. При правильному налаштуванні дає постійний потік відвідувачів. Мінуси – для нормальної роботи перший місяць, а то й більше потрібно витратити лише на налаштування. Щоб реклама була ефективна, її потрібно замовляти як мінімум на 4-6 місяців. Замовляючи рекламу на 1-3 місяці і при неправильному, часто самостійному налаштуванні ви швидше за все розчаровані.

5. Реклама на ТБ - дорого, один місяць реклами на одному каналі може коштувати від 100 тисяч доларів. Коли люди кажуть, що просування в інтернеті, за 1-2000$ (багато навіть 3000 грн вважають дуже дорого) стає не по собі, бо швидше за все вони не розуміють, що таке дорого. Ось реклама на ТБ це справді дорого. Ну ефект звичайно буде вибуховий, через кілька місяців такої реклами вже шукатимуть не ваші послуги та товари, а саме ваш сайт. Приклад Український інтернет-магазин “Розетка” постійно присутня на ТБ. Відповідно у людей, які хочуть придбати електроніку першим запитом, може бути не сама техніка, а магазин “Розетка”. До цього типу реклами підійде, якщо ви хочете зробити бренд зі своїм сайтом на всю країну. Але до нього, якщо відразу немає фінансів, приходять пізніше завдяки успішній роботі з іншими видами реклами. Мінус такої реклами в її вартості, і те, що вона є абсолютно всім. Наприклад, реклама в Інтернеті відображається лише цільовою аудиторією. І вводячи запит купити телевізор, ви не побачите рекламу та сайти присвячені темі одягу, тому інтернет вигідніший за співвідношенням ціна-якість. По ТБ крутиться все і всім.

6. Реклама на радіо – те саме, що і про ТБ тільки радіо.

8. Реклама в газетах – старий, дідівський спосіб реклами. До речі, зараз досить і не дорогий порівняно з ТБ і Радіо. Виберіть кілька популярних газет, спробуйте розмістити там ваші послуги із посиланням на сайт. Ефективність такої реклами є сумнівною, але ви можете спробувати, може саме для вашого бізнесу – це буде найкращим рішенням.

9. Роздача візиток, флаєрів – також давній, але ще ефективний метод. Правильно обравши місце роздачі візиток (де максимально може бути зацікавлена ​​аудиторія) ви гарантовано отримаєте щонайменше одного клієнта за день.

10. Пошукове просування сайту, найвигідніше вкладення коштів, просування в органічній видачі пошукових систем. Один раз, просунувши сайт, витративши від 6 місяців до року, ви постійно отримуватимете зацікавлених у ваших товарах та послугах клієнтів. Про самостійне пошукове просування не може бути й мови. Якщо все інше ви можете спробувати і робити самостійно і при цьому ви не зашкодите своєму сайту. То тут справа вже стоїть по-іншому. Навіть якщо надати список та порядок робіт, які ви повинні робити, все одно потрібно постійно стежити за змінами та тенденціями пошукового просування. Начитавшись безлічі статей на цю тему, але, не маючи 2-3 вдалих проектів, ви в 98% зробите все неправильно, що приведе сайт до мінімальної відвідуваності. Цю роботу потрібно доручати лише професіоналам.

Веб студія SiTe-LiNe спеціалізується виключно на створенні сайт-візиток, інтернет-магазинів та корпоративних сайтів (порталів). Замовлення на інші види розробки сайтів не приймаються.
+38(066)-390-40-81
(Viber, Whatsapp, Telegram)

Для швидкого замовлення сайту, або підсумку вартості робіт по розробці сайту. Вам потрібно вказати тематику свого сайту, приклад (конкурента, або будь-якого сайту) котрий вам подобається. Для початку робіт вказати бажану колірну гаму сайту, назви сторінок (меню) котрі вам потрібні. Відправити тексти для сторінок (зазвичай це опис діяльності вашого бізнесу, контакти). Відправити при наявності фото матеріали для використовування їх для оформлення сторінок сайту. Все це ви можете відправити на пошту info@site-line.com.ua або у будь-який месенджер.

Карта сайту