Написання тексту. Ціна від 100 грн за 1000 символів. Розміщення на сайті

Пропонуємо вам написання тексту. Ціна від 100 грн за 1000 символів. З подальшим розміщенням на сайті. Ціна указана від тому, що залежить від складності тексту. Якщо текст писати під замовлення та технічне завдання, такий текст може коштувати й 1000 грн та більше залежить від потреб.    

contentadd

Пишемо тексти для вашого тематичного блогу, або розділу на сайті статі або новини. Ми не просто пишемо тексти, а також далі розміщуємо їх на сайті під ключ.

Мінімальне замовлення від 1000 грн.  

Написання статей для сайту та їх подальше розміщення є одним із ключових аспектів веброзвитку та цифрового маркетингу. Якщо ваш сайт має регулярно оновлюваний контент, то це не тільки залучить нових відвідувачів, а й підвищить його рейтинг у пошукових системах, що своєю чергою збільшить трафік на сайті та підвищить його авторитет в очах аудиторії.

У вартість 100 грн входить, текст вашої тематики 1000 (+500) символів та подальше його розміщення на вашому сайті у розділі статей або новин (залежить від вашого сайту). Також у вартість входить пошук фото для статі та його додання на сайт (фото підбереться на безкоштовних сайтах стокові фото, або ви нам надаєте усі фото вашій тематиці для статей).  

Написання та створювання контенту це вигідний варіант просування вашого сайту у пошукових системах. Також можливе створювання окремого сайту або розділу статей для вже створеного сайту. Наприклад якщо у вас односторінковий сайт та ви хочете його просувати на пошуку. Створення додаткового блогу зі статями це кращий варіант.