1. Головна
  2. /
  3. Статті
  4. /
  5. Реклама на...

Реклама на тематичних сайтах, блогах та її перевага

Реклама на тематичних сайтах, блогах та її перевага

Реклама на тематичних сайтах, блогах та її перевага перед звичайною контекстною рекламою в інтернеті. 

Реклама на тематичних сайтах, блогах та її перевага – Одразу хочу навести приклад. Наприклад я цікавився сьогодні смартфоном, але це не ознака того що я хочу його купити. Але майже уся реклама в інтернеті налаштована таким чином що мені будуть надаватися оголошення з пропозиціями смартфонів. І я можливо подивлюсь пропозиції, але я аж ніяк купувати нічого не буду. Цей клік та кошти рекламодавця будуть потрачені в нікуди. Авжеж контекстна реклама та правильно налаштований її таргетинг, конверсії це дуже потужне та ефективне рішення для торгівлі, приведенні клієнтів.    

Тематичні сайти та реклама на них може мати кілька переваг порівняно з контекстною рекламою:

  1. Цільова аудиторія: Тематичні сайти та блоги зазвичай мають свою власну аудиторію, яка цікавиться конкретною темою або галуззю. Таким чином, ваша реклама спрямована на більш цільову аудиторію, що може позитивно позначитися на конверсії.
  2. Більш ефективне позиціювання: Реклама на тематичних сайтах може бути більш органічно інтегрована в контент, що робить її менш обтяжливою для користувачів і, відповідно, більш ефективною. Вона не так легко спотикається, як блоки контекстної реклами.
  3. Довіра та авторитет: Якщо ваша реклама з’являється на авторитетних тематичних ресурсах, вона може здобути додатковий авторитет та довіру в очах аудиторії. Користувачі можуть бути більш схильні довіряти продукту чи бренду, якщо вони бачать його рекламу на сайтах, які вони поважають.
  4. Можливості для співпраці: Такий вид реклами може відкрити двері для додаткових можливостей співпраці, таких як спонсорські статті, партнерські програми тощо.
  5. Якщо ви рекламуєте свій сайт: Банер на тематичному сайті, блозі, дає наявність трафіку та посилання на ваш сайт. Це органічне SEO для вашого сайту. Така реклама не тільки дає видимість серед зацікавлених клієнтів, а ще може просувати ваш сайт у пошуку. Це велика перевага перед любим другим видом реклами в інтернеті.

Отже, реклама на тематичних сайтах і блогах може бути ефективним способом залучення уваги вашої цільової аудиторії та побудови довгострокових відносин з нею.

Ви можете отримувати в рази менший трафік на свій сайт, але це трафік виключно з зацікавлених клієнтах. В порівнянні з іншою рекламою ціна кожного переходу або дзвінка вона в рази дешевше. Тут одні переваги менший трафік, це менше навантаження на сервери хостингу. Ця реклама ідеальний варіант для старту бізнесу коли важливо отримувати клієнтів, а не просто відвідувачів. Декілька тематичних майданчиків з банерами та вашою рекламою можуть замінити цілу рекламну компанію та зекономити кошти. Майбутнє ефективної реклами в інтернеті виключно з розміщення реклами на тематичних ресурсах.

Як виглядає та яка може бути реклама на тематичних сайтах

Веб студія SiTe-LiNe пропонує банерну рекламу на своїх сайтах котрі постійно розвиваються. Подивитися як буде виглядати та де розміщуватися якщо ви будете замовляти такий вид реклами в нас.

Userua.org.ua: Техно блог – тематика смартфонів, електроніки, техніки. Купити або забронювати банер можна вже сьогодні.

Buduemosami.org.ua: будівельна тематика. Доступно 2 позиції для реклами.

Avtoviki.org.ua: автомобільна тематика.

Biz.net.ua – тематика, послуги для бізнесу, підприємців. Старт продажу рекламних місць з вересня 2024 року.

Ви можете замовити рекламу на цих сайтах у вигляді банерів якщо тематика вашого бізнесу продаж або послуг сходитися з тематикою цих сайтів. Звертайтесь та отримуйте виключно тематичну якісну рекламу.