1. Головна
  2. /
  3. Статті
  4. /
  5. Виділена IP-адреса...

Виділена IP-адреса для сайту

Виділена IP-адреса для сайту

Виділена IP-адреса для сайту – це унікальна адреса, яка призначена для конкретного вебсайту. На відміну від спільної (або загальної) IP-адреси, яку використовує кілька вебсайтів, виділена IP-адреса призначена лише для одного сайту.

Виділена IP-адреса для сайту виділяє ваш сайт серед натовпу інших

Послугу придбання виділеної IP-адреси надають майже всі українські хостинги. При придбанні хостингу одразу чи після цього як додаткову послугу.

Звичайний хостинг обліковий запис, який купується для сайту працює на комп’ютері хостингової компанії спільно з іншими сайтами. На одній IP-адресі може бути понад 300 сайтів різної, а може й ідентичної тематики. Далеко не всі використовують правильне просування свого сайту – через незнання, брак досвіду, економію, що призводить до помилкових дій і в результаті загальна IP-адреса може бути заблокована або знижена в рейтингу пошуковими системами. Постраждати в такому разі можуть усі сайти (теоретично). Також атаки хакерів в основному направляються на одну адресу, в результаті безліч сайтів можуть бути недоступні. Убезпечити себе та свій сайт ви можете, перейшовши на виділений сервер або віртуальний сервер – вони завжди мають окремі IP. Найдешевший спосіб ідеально підходить для нового сайту розташованого на звичайному хостингові акаунті – це придбання виділеної IP-адреси. Для успішного просування сайту та його стабільної роботи, купити виділену IP-адресу – це необхідність.

Ось деякі переваги використання виділеної IP-адреси для вашого сайту:

  1. SSL-сертифікати: Якщо ви плануєте використовувати SSL-сертифікат для захищеного з’єднання (HTTPS), виділена IP-адреса може бути важливою, оскільки деякі старі браузери можуть не підтримувати SSL на спільних IP-адресах.
  2. Доступ до сайту: Виділена IP-адреса може покращити доступ до вашого сайту, оскільки вона не буде спільно використовуватися з іншими вебсайтами, як це може бути у випадку зі спільною IP-адресою.
  3. Електронна пошта: Якщо ви використовуєте свій вебсайт для відправлення електронних листів, виділена IP-адреса може допомогти покращити доставку листів і уникнути спам-фільтрів.
  4. Безпека: Виділена IP-адреса може забезпечити додатковий рівень безпеки для вашого сайту, оскільки вона не буде використовуватися з іншими вебсайтами, як це може бути у випадку зі спільною IP-адресою.
  5. SEO: Хоча використання виділеної IP-адреси не є безпосереднім фактором ранжування для пошукових систем. Деякі SEO-експерти вважають, що це може вплинути на ранжування в деяких випадках. Особливо якщо на спільній IP-адресі є сайти з низькою репутацією або спамом.

Кінець кінцем використання виділеної IP-адреси для вашого сайту може бути важливим для деяких функцій і аспектів вашого вебпроєкту. І це варто розглянути при виборі хостингового плану.

Хостинг та реєстратор доменних імен з яким ми працюємо