3 плагіни для прискорення сайту на WordPress

test

Ці плагіни для того, щоб ваш сайт зроблений в WordPress відображав гарні результати швидкості

WordPress не є дуже швидкою системою з коробки. Її як майже усі безкоштовні системи треба доопрацьовувати. Для цього вже зроблено дуже багато додатків для WordPress. Вам не треба замовляти розробку розширень, треба всього встановити необхідні плагіни та налаштувати їх.

Для прискорення сайту на WordPress використовуємо три плагіни

3 плагіни для прискорення сайту на WordPress

  1. WP OPcache – цей плагін прискорює усю систему WordPress. Тому, що він кешує файли PHP. Таким чином працює швидше не тільки сайт, та ще й адмін панель. Головне, щоб ваш хостинг підтримував технологію OPcache. Її можливо увімкнути або додатково замовляти на хостингу. Налаштування зводиться до того що вам потрібно тільки встановити та увімкнути додаток.
  2. WP Super Cache – відповідає за кешування html вашому сайту не потрібно заново генерувати сторінку html. Таким чином сайт стає дуже швидким. Налаштування зводиться тільки до того що потрібно встановити увімкнути розширення. Далі потрібно встановити максимально великий термін зберігання кешу. Для цього в налаштуваннях треба обирати або 0 для максимального часу, або другі показники котрі відповідають за час зберігання кешу.  
  3. WP-Optimize – відповідає за оптимізацію сайту. Він також містить плагін кешування. Але як показала практика, WP Super Cache працює краще. Тому у вкладки Cache цього плагіну ми його не включаємо.    

Слід ураховувати ще й той факт що без втручання в код сайту скоріш за все не обійтися. Деякі плагіни котрі використовуються для створювання дизайну сайту. Роблять помилки у генеруванні коду і тести, наприклад такі як PageSpeed Insights відображають помилки особливо у пошукових даних. Тому замовити оптимізацію свого сайту ви завжди можете у нашій студії.