1. Головна
  2. /
  3. Статті на тему створення та розробки
  4. /
  5. Швидкість завантаження сайту по тесту Pagespeed Insights

Швидкість завантаження сайту по тесту Pagespeed Insights

Швидкість завантаження сайту по тесту Pagespeed Insights

Доводимо швидкість завантаження сайту по тесту Pagespeed Insights до показників більше ніж 60

Швидкість завантаження сайту по тесту Pagespeed Insights. Ці роботи займають 1-2 тижні (залежить від сайту). Коштують від 3000 грн (ціна за оптимізацію усієї системи) якщо треба обробляти кожні сторінки окремо ціна буде залежить від кількості сторінок. 

Тест на швидкість завантаження сайту Pagespeed Insights від Google дає оцінку швидкості сайту на основі ряду факторів, які впливають на час завантаження сторінки.

Оцінка швидкості сайту включає такі фактори, як:

  1. Час завантаження сторінки: це час, який потрібен для того, щоб сторінка повністю завантажилася.
  2. Розмір сторінки: це кількість даних, які потрібно завантажити для відображення сторінки.
  3. Кількість запитів: це кількість запитів, які потрібно зробити для завантаження сторінки (наприклад, запити на зображення, CSS-файли, скрипти).
  4. Оптимізація зображень: це оптимізація розміру та формату зображень на сайті.
  5. Кешування: це використання кешу для збереження даних на сторінці.

Результати тесту Pagespeed Insights можуть допомогти вам виявити проблеми зі швидкістю сайту та надати рекомендації щодо того, як покращити швидкість завантаження сторінки. Покращення швидкості сайту може допомогти підвищити користувацький досвід та знизити час очікування на завантаження сторінок, що може впливати на конверсії та ранжування в пошукових системах.

Чому ви доводите до показників більше ніж 60, а не 100?

На фото показано результат сайту https://site-line.com.ua/ цей сайт майже не використовує зовнішні ресурси. Тому завантаження сайту не залежить ще від третіх сторін. Наприклад код Google Analytics та відео з YouTube та інше, це ресурси котрі потребують завантаження зі сторони. Вони також впливають на швидкість завантаження вашої сторінки. Але ми ніяк не можемо вплинути на них. Тому при наявності на сторінці елементів котрі потребують час на завантаження з інших ресурсів, доведення показників до 100 недоречно тому, що, наприклад ані Google Analytics ані YouTube це не є ваші ресурси. Для максимальної ефективності ми доводимо швидкість по тесту без використання на сайті сторонніх ресурсів, а вже після проведення робіт можливо їх додавання.

Також слід враховувати той фактор що тест не є українським тестом і усі сервера тесту знаходяться не в Україні. Це впливає на тест і тому він може бути тільки приблизний. Тест може відображати сьогодні одні результати, завтра другі.

Як прораховується ціна на роботи по тесту Pagespeed Insights?

Ви відправляєте нам посилання на свій сайт. Ми робимо тест, дивимось які роботи треба зробити для покращення показників, та скільки це коштує. Усі сайти навіть від одного розробника різні та використовують різні скрипти для генерування сторінок. Тому ціна для кожного сайту буде відрізнятися.

Приклади робіт по оптимізації сайту Pagespeed Insights

Сайт компанії з продажу вермішелі швидкого приготування – тест продуктивності на ПК.

Хостинг та реєстратор доменних імен з яким ми працюємо