Антивірусу не подобається сайт – що робити

Раніше ми писали про віруси на сайті та вирішення проблем, їх видалення. Але що робити, якщо під час перевірки на віруси вони не виявлені, але антивірусні програми продовжують сваритися, говорячи про те, що ваш сайт шкідливий.

Варіанти вирішення проблеми

Для себе вирішити проблему можна просто поставивши винятки у програмі та вручну показати їй, що не варто блокувати сайт. Але що робити, якщо помилка викликається на клієнтських комп'ютерах під час перегляду вашого сайту.

Конкретно потрібно уточнити, на що лається антивірусна програма.  Побачити це можна в її повідомленнях, які з'являються під час входу на сайт. Але змусити клієнта надіслати це повідомлення практично неможливо. Також можливе просто оновлення антивірусної бази програми антивірусу, що використовується.

Існує ще можлива причина появи помилки. Ваш сайт занесений до каталогів антивірусних баз та помічений там, у категорії приклад для дорослих, при цьому антивірусна програма звертається до однієї з таких баз та показує повідомлення. Для вирішення такої проблеми доведеться переглядати та шукати можливі антивірусні бази та перевіряти категорію свого сайту в них, якщо знайдете неправильну категорію, пишіть адміністрації запит на зміну.

Читайте також