1. Головна
  2. /
  3. Статті
  4. /
  5. Створення логотипа

Створення логотипа

Створення логотипа

Створення логотипа – обличчя компанії на зовнішньому просторі

Створення логотипа є невід’ємною частиною будь-якої компанії. Логотип це обличчя компанії зовнішньому просторі. Саме тому йому надають величезного значення. Вартість створення логотипа – від 300 грн в 1 варіанті. Логотип застосовується для будь-яких цілей.

Розробка логотипа вебстудією SiTe-LiNe

Усім клієнтам при розробці сайту ми даруємо логотип, професійна розробка простого логотипа 1-2 варіантів якщо його у вас немає взагалі. Всі логотипи в подарунок мають на увазі розробку для використання в інтернеті, для друку логотипів та використання їх на плакатах потрібно їх доопрацювання під великі формати – вартість 1500 грн.

Трохи про історію створення логотипа:

Напевно, неможливо зрозуміти, хто створив перший логотип, але, як показує історія. Появи логотипів стали з’являтися одночасно в різних частинах світу. Звичайно, ми згадаємо і дикий захід, там власники своїх салунів оздоблювали ними вхід. І на пляшки віскі гордо сяяв розроблений господарем закладу фірмовий логотип. Але все ж таки перші логотипи, придумані за довго до цивілізації, це були стародавні племена, які мимоволі ввели цей пункт аутентифікації свого племені. За часів вічних воєн широке застосування використання логотипів стали застосовувати на прапорах, щитах, мечах та інших атрибутах військового промислу.

Уявити сьогодні компанію без логотипа, мабуть, неможливо. Логотип для кампанії такий самий важливий артефакт, як і її назва. Це набагато більше, ніж просто красивий елемент, логотип – це обличчя компанії в очах своїх клієнтів та партнерів по бізнесу. Розробка логотипу найважливіше першорядне завдання компанії. Зі створення логотипу зазвичай починається формування власного стилю компанії, її бренд-бука, це знак якості для споживача.

Назва компанії може повторюватися, вона може бути дуже довгою або важкою. Таким компаніям, як повітря, потрібно розробити логотип.