Створення логотипу - обличчя компанії на зовнішньому просторі

Створення логотипу є невід'ємною частиною будь-якої компанії. Логотип це обличчя компанії зовнішньому просторі. Саме тому йому надають величезного значення. Вартість створення логотипу – 1500 грн в 1 варіанті, надаються всі вихідники. Логотип застосовується для будь-яких цілей.

Розробка логотипу вебстудією SiTe-LiNe

Усім клієнтам з 2018 року при розробці сайту ми даруємо логотип, професійна розробка логотипу 1-5 варіантів. Всі логотипи в подарунок мають на увазі розробку для використання в інтернеті, для друку логотипів та використання їх на плакатах потрібно їх доопрацювання під великі формати – вартість 1500 грн

Створення логотипу

Трохи про історію створення логотипу:

Напевно, неможливо зрозуміти, хто створив перший логотип, але, як показує історія, вогнища появи логотипів стали з'являтися одночасно в різних частинах світу. Звичайно, ми згадаємо і дикий захід, там власники своїх салунів оздоблювали ними вхід. І на пляшки віскі гордо сяяв розроблений господарем закладу фірмовий логотип. Але все ж таки перші логотипи, придумані за довго до цивілізації, це були стародавні племена, які мимоволі ввели цей пункт аутентифікації свого племені. За часів вічних воєн широке застосування використання логотипів стали застосовувати на прапорах, щитах, мечах та інших атрибутах військового промислу.

У сучасному світі дизайн логотипу має більш мирний характер. Їм приємно не лякати, а навпаки його притягувати.

Уявити сьогодні компанію без логотипа, мабуть, неможливо. Логотип для кампанії такий самий важливий артефакт, як і її назва. Це набагато більше, ніж просто красивий елемент, логотип – це обличчя компанії в очах своїх клієнтів та партнерів по бізнесу. Розробка логотипу найважливіше першорядне завдання компанії. Зі створення логотипу зазвичай починається формування власного стилю компанії, її бренд-бука, це знак якості для споживача.

Назва компанії може повторюватися, вона може бути дуже довгою або важкою. Таким компаніям, як повітря, потрібно розробити логотип.

5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 [3 Votes]
Веб студія SiTe-LiNe спеціалізується виключно на створенні сайт-візиток, інтернет-магазинів та корпоративних сайтів (порталів). Замовлення на інші види розробки сайтів не приймаються.
+38(066)-390-40-81
(Viber, Whatsapp, Telegram)

Для швидкого замовлення сайту, або підсумку вартості робіт по розробці сайту. Вам потрібно вказати тематику свого сайту, приклад (конкурента, або будь-якого сайту) котрий вам подобається. Для початку робіт вказати бажану колірну гаму сайту, назви сторінок (меню) котрі вам потрібні. Відправити тексти для сторінок (зазвичай це опис діяльності вашого бізнесу, контакти). Відправити при наявності фото матеріали для використовування їх для оформлення сторінок сайту. Все це ви можете відправити на пошту info@site-line.com.ua або у будь-який месенджер.

Карта сайту