Яку платформу вибрати для створення сайту

Сьогодні розроблено безліч систем керування сайтом CMS. Майже кожна студія має свій набір систем (відредагованих під себе). Якщо ви бажаєте створювати сайт самостійно, вибір системи для його побудови це буде перше питання. В інтернеті на запит система управління сайтом ви обов'язково знайдете те, що вам сподобається.

Вибір CMS 2019

Для професіонала все одно яка система буде використана. Усі можливі недоліки забираються або самостійно або з використанням додаткових розширень та модулів.

Яку систему вибрати для створення сайту

Новичку складніше зробити сайт, використовуючи поширені системи управління. Майже кожна система має як переваги та недоліки, з якими потрібно боротися надалі. Навіть якщо ви придбаєте платну систему, все одно при нестачі досвіду її використання складно буде робити елементарні речі. Вставка мета тегів, видалення дублів та інше.  

Створювати сайт самостійно це цікаве захоплення, але на жаль, досвід показує, що створивши сайт і побачивши в ньому недоліки. Хочеться їх все виправити, купуючи модулі або замовляючи послуги веб-розробників частково. Підсумкова вартість такого сайту виходить набагато вищою, ніж якби замовлення спочатку робилося в студії.

Висновки:

Якщо ви вирішили зробити сайт замовляючи послуги у студії веб-розробників ви можете не переживати на якій системі він створений. На комерційній основі Ви отримуєте сайт для ведення бізнесу з уже готовим списком функцій, які не доводиться самостійно впроваджувати в систему. Наповнивши який можна приступати до його просування та реклами.

Для вибору системи створення сайту під час самостійної розробки. Прочитайте відгуки. Подивіться роботи, які досягаються завдяки використанню даної системи. Прослідкуйте за тим, щоб у системи була російськомовна підтримка. Запам'ятайте, що готова щойно завантажена система (будь-яка) годиться хіба що для складання іспиту зі створення сайту. Для комерційного використання сайту надалі рекомендується звертатися лише до людей із досвідом.

Читайте також