1. Головна
  2. /
  3. Статті
  4. /
  5. Яку платформу...

Яку платформу вибрати для створення сайту

Яку платформу вибрати для створення сайту

Яку платформу вибрати для створення сайту? Сьогодні розроблено безліч систем керування сайтом CMS. Майже кожна студія має свій набір систем (відредагованих під себе). Якщо ви бажаєте створювати сайт самостійно, вибір системи для його побудови це буде перше питання. В інтернеті на запит система управління сайтом ви обов’язково знайдете те, що вам сподобається.

Вибір платформи для створення вашого сайту залежить від ваших конкретних потреб, цілей та ресурсів, якими ви володієте

Яку платформу вибрати для створення сайту? Список безкоштовних платформ для створення сайту ми вже публікували. Цей список далеко не весь ми підібрали декілька популярних платформ для створення сайтів різного типу. А ось кілька критеріїв, які можуть допомогти вам обрати найбільш підходящу платформу:

1. Ціль сайту: По-перше, визначте, яку мету має ваш сайт. Чи ви просто хочете особистий блог, сайт для вашого бізнесу, інтернет-магазин або портфоліо для вашого портфоліо? Різні платформи спеціалізуються на різних типах сайтів.

2. Рівень технічних навичок: Якщо ви маєте технічні знання або бажання вчитися, вам може підійти платформа з відкритим кодом, така як WordPress або Joomla. Якщо ви бажаєте щось більш просте та зручне, можливо, вибір платформи з вбудованим конструктором, таким як Wix або Squarespace, буде для вас оптимальним.

3. Функціональність: Перевірте, чи має обрана вами платформа всі необхідні функції для вашого сайту. Наприклад, якщо вам потрібен інтернет-магазин, переконайтеся, що платформа підтримує електронну торгівлю.

4. Гнучкість та розширюваність: Важливо також звернути увагу на гнучкість та можливості розширення обраної платформи. Вам може знадобитися розширювати функціонал вашого сайту у майбутньому.

5. Вартість: Розгляньте витрати, пов’язані з вибраною платформою, включаючи вартість хостингу, доменного імені, додаткових функцій тощо.

6. Підтримка та спільнота: Важливо також врахувати рівень підтримки та активність спільноти користувачів обраної платформи. Наявність ресурсів для вирішення проблем та отримання порад може бути вирішальною для вашого досвіду роботи з платформою.

Загалом, немає одного правильного вибору платформи для всіх. Важливо враховувати ваші потреби, ресурси та власні уподобання, щоб обрати ту, яка найкраще відповідає вашим цілям та вимогам.

Вибір CMS

Для професіонала все одно яка система буде використана. Усі можливі недоліки забираються або самостійно або з використанням додаткових розширень та модулів.

Новичку складніше зробити сайт, використовуючи поширені системи управління. Майже кожна система має як переваги та недоліки, з якими потрібно боротися надалі. Навіть якщо ви придбаєте платну систему, все одно при нестачі досвіду її використання складно буде робити елементарні речі. Вставка мета тегів, видалення дублів та інше.  

Створювати сайт самостійно це цікаве захоплення, але на жаль, досвід показує, що створивши сайт і побачивши в ньому недоліки. Хочеться їх все виправити, купуючи модулі або замовляючи послуги веброзробника частково. Підсумкова вартість такого сайту виходить набагато вищою, ніж якби замовлення спочатку робилося в студії.

Висновки:

Якщо ви вирішили зробити сайт замовляючи послуги у студії веброзробників ви можете не переживати на якій системі він створений. На комерційній основі Ви отримуєте сайт для ведення бізнесу з уже готовим списком функцій, які не доводиться самостійно впроваджувати в систему. Наповнивши який можна приступати до його просування та реклами.

Для вибору системи створення сайту під час самостійної розробки. Прочитайте відгуки. Подивіться роботи, які досягаються завдяки використанню даної системи. Прослідкуйте за тим, щоб у системи була російськомовна підтримка. Запам’ятайте, що готова щойно завантажена система (будь-яка) годиться хіба що для складання іспиту зі створення сайту. Для комерційного використання сайту надалі рекомендується звертатися лише до людей із досвідом.

Хостинг та реєстратор доменних імен з яким ми працюємо