Адаптація сайтів

Створення сучасного сайту, що відповідає вимогам як пошукових систем, так і користувачів постійно ускладнюється.

Адаптивний дизайн або адаптивна верстка призначені для правильного відображення сайту на всіх пристроях яких він буде переглядатися.

Вартість робіт від 5700грн.

Не плутайте з мобільною версією.

Мобільна версія — це версія сайту, призначена для мобільних пристроїв. По суті це інший дизайн, створений для мобільних пристроїв.

На сьогодні існує ще й версія AMP – це спеціальні прискорені сторінки для мобільних пристроїв. Стандарт розроблений Google. AMP сторінки відрізняється від всіх інших відсутністю будь-яких скриптів, слайд-шоу або ін.

Раніше всі сайти з адаптивним дизайном могли вище ранжуватися на мобільному пошуку, ніж сайти без нього. Тепер додалася ще й верстка за стандартом AMP, її наявність впливає на видачу для мобільних пристроїв.

Ідеальним варіантом на сьогодні буде створення сайту з адаптивним дизайном та наявністю кількох сторінок оптимізованими під формат Google AMP. Для всього сайту створювати мобільні сторінки за новим стандартом для мобільних немає сенсу. Оскільки додаткові вкладки, слайд-шоу, меню, кошик за цим стандартом потрібно відключати.

Адаптація сайтів, замовити адаптивний дизайн
5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 [3 Votes]