Адаптація сайтів

Створення сучасного сайту, що відповідає вимогам як пошукових систем, так і користувачів постійно ускладнюється.

Адаптивний дизайн або адаптивна верстка призначені для правильного відображення сайту на всіх пристроях яких він буде переглядатися.

Вартість робіт від 5700 грн.

Не плутайте з мобільною версією.

Мобільна версія — це версія сайту, призначена для мобільних пристроїв. По суті це інший дизайн, створений для мобільних пристроїв.

На сьогодні існує ще й версія AMP – це спеціальні прискорені сторінки для мобільних пристроїв. Стандарт розроблений Google. AMP сторінки відрізняється від всіх інших відсутністю будь-яких скриптів, слайд-шоу або ін.

Раніше всі сайти з адаптивним дизайном могли вище ранжуватися на мобільному пошуку, ніж сайти без нього. Тепер додалася ще й верстка за стандартом AMP, її наявність впливає на видачу для мобільних пристроїв.

Ідеальним варіантом на сьогодні буде створення сайту з адаптивним дизайном та наявністю кількох сторінок оптимізованими під формат Google AMP. Для всього сайту створювати мобільні сторінки за новим стандартом для мобільних немає сенсу. Оскільки додаткові вкладки, слайд-шоу, меню, кошик за цим стандартом потрібно відключати.

Адаптація сайтів, замовити адаптивний дизайн
5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 [2 Votes]
Веб студія SiTe-LiNe спеціалізується виключно на створенні сайт-візиток, інтернет-магазинів та корпоративних сайтів (порталів). Замовлення на інші види розробки сайтів не приймаються.
+38(066)-390-40-81
(Viber, Whatsapp, Telegram)

Для швидкого замовлення сайту, або підсумку вартості робіт по розробці сайту. Вам потрібно вказати тематику свого сайту, приклад (конкурента, або будь-якого сайту) котрий вам подобається. Для початку робіт вказати бажану колірну гаму сайту, назви сторінок (меню) котрі вам потрібні. Відправити тексти для сторінок (зазвичай це опис діяльності вашого бізнесу, контакти). Відправити при наявності фото матеріали для використовування їх для оформлення сторінок сайту. Все це ви можете відправити на пошту info@site-line.com.ua або у будь-який месенджер.

Карта сайту