Вартість хостингу

Реєстрація, вибір домену (ім'я сайту), хостингу (місце) відбувається у реєстратора www.ukraine .com.ua. Актуальну вартість хостингу, доменів дивіться на сайті реєстратора. Можливий запуск на будь-якому хостингу, запропонованому, придбаному клієнтом самостійно.

Увага при замовленні будь-якого сайту доменне ім'я та хостинг вже включені у вартості.

Хостинг (коротко): це потужний серверний комп'ютер або зв'язка комп'ютерів підключених до інтернету, розміщених у спеціальному центрі дату з дуже швидким підключенням до мережі інтернет від 1000 Мбіт/с. На хостинг встановлюються файли сайту (програмне забезпечення). Для швидкої роботи не слід заощаджувати на вартості хостингу, вибирайте найкраще. Інакше ризикуєте позиціями пошуку. Вартість домену можна пошукати дешевше, але рідко вдається знайти те й інше в одному місці і недорого.

хостинг та домен

У наші послуги входить безкоштовна реєстрація акаунту для Вас. За бажанням Ви можете самостійно провести реєстрацію домену, хостингу для свого сайту.

Оптимальний вибір для розміщення будь-якого сайту від візитки до порталу. Хостинг підтримує PHP 4, PHP 5.2, PHP 5.3, PHP 6, Perl, CGI, SSI, mysql. Підключення до UA-IX на швидкості 1000 Мбіт/с.

Початкова вартість 588 грн.

Домові імена реєструються лише за попередньою оплатою!

Вартість доменного імені та хостингу зазвичай не змінюється з часом. Реєстратори залишають старі тарифи з тією самою вартістю. Ну, вони мають право правити власні ціни.

Веб студія SiTe-LiNe спеціалізується виключно на створенні сайт-візиток, інтернет-магазинів та корпоративних сайтів (порталів). Замовлення на інші види розробки сайтів не приймаються.
+38(066)-390-40-81
(Viber, Whatsapp, Telegram)

Для швидкого замовлення сайту, або підсумку вартості робіт по розробці сайту. Вам потрібно вказати тематику свого сайту, приклад (конкурента, або будь-якого сайту) котрий вам подобається. Для початку робіт вказати бажану колірну гаму сайту, назви сторінок (меню) котрі вам потрібні. Відправити тексти для сторінок (зазвичай це опис діяльності вашого бізнесу, контакти). Відправити при наявності фото матеріали для використовування їх для оформлення сторінок сайту. Все це ви можете відправити на пошту info@site-line.com.ua або у будь-який месенджер.

Карта сайту