Купити сайт візитку або Landing Page

Купити сайт візитку або Landing Page в веб студії Site-Line сьогодні дуже просто. Купити сайт це вигідно для любого початку бізнесу або його розширення. Готовий сайт вже перевірено та налаштовано, це як смартфон котрий вже працює з коробки. Ви ж не замовляєте розробку смартфона для себе індивідуально. А купуєте вже готовий продукт придатний для використання.

Ціна купівлі сайт візитки або Landing Page: 2900 грн

У вартість покупки сайту візитки або Landing Page входить хостинг (1 Gb на диску) домене ім’я com.ua або інше (у цю ж вартість). Налаштований сайт що працює у системі WordPress. Одна мова. Посібник користувача українською мовою (в цьому посібнику написано як редагувати сторінки сайту). Створення до 5 сторінок або екранів якщо це Landing Page та розміщення їх до меню сайту.  Приклад: О нас, Наші послуги, Галерея, Контакти. Якщо треба створювати сайт з понад 5 сторінок, ціна коригується та залежить від кількості сторінок. Встановлення декількох фото до слайд-шоу (фото присилаєте ви або ми знаходимо в інтернеті). Якщо будуть надані тексти для сторінок, то ми їх одразу розміщаємо, приклад ваші контакти та карту проїзду до вас, інше.  

Як проходить купівля готового сайту?

  1. Обираєте варіант котрий хочете купити, сайт візитку або Landing Page
  2. Оформлюєте замовлення телефоном, соціальними месенджерами або пишете заявку на пошту.  
  3. Вносите передоплату 1000 грн
  4. Надаємо робочий сайт що працює тимчасово на нашому хостингу як демонстрація.
  5. Оплачуєте залишок 1900 грн
  6. Купуємо та переносимо сайт на ваш хостинг та домен. Передаємо усі паролі. 

Як буде виглядати ваш сайт?

Система вже готова, вона однакова для всіх сайтів.

Приклад сайт візитки  https://edemkvam.com.ua/

Приклад Landing Page https://ukrinterfood.com.ua/

Якщо треба створювати сайт котрий має містити не тільки сторінки, а ще і розділи, декількома мовами. Ціна такого сайту починається від 7000 грн. Ми працюємо в Україні, послуги створення сайтів надаються по всьому світу. Оплата для замовників не з України - SWIFT переказ.

Купити сайт візитку або Landing Page

Читайте також