Купити сайт візитку або Landing Page

Купити сайт візитку або Landing Page

Купити сайт візитку або Landing Page в веб студії Site-Line сьогодні дуже просто. Купити сайт це вигідно для любого початку бізнесу або його розширення. Готовий сайт вже перевірено та налаштовано, це як смартфон котрий вже працює з коробки. Ви ж не замовляєте розробку смартфона для себе індивідуально. А купуєте вже готовий продукт придатний для використання.

У вартість покупки сайту візитки або Landing Page входить хостинг (1 Gb на диску) домене ім’я com.ua або інше (у цю ж вартість). Налаштований сайт що працює у системі WordPress. Одна мова + можливість встановити онлайн перекладач на будь-яку кількість мовних версій. Посібник користувача українською мовою (в цьому посібнику написано як редагувати сторінки сайту). Створення до 5 сторінок або екранів якщо це Landing Page та розміщення їх до меню сайту. Приклад: О нас, Наші послуги, Галерея, Контакти. Якщо треба створювати сайт з понад 5 сторінок, ціна коригується та залежить від кількості сторінок. Встановлення декількох фото до слайд-шоу (фото присилаєте ви або ми знаходимо в інтернеті). Якщо будуть надані тексти для сторінок, то ми їх одразу розміщаємо, приклад ваші контакти та карту проїзду до вас, інше.  

Як проходить купівля готового сайту?

  1. Обираєте варіант котрий хочете купити, сайт візитку або Landing Page
  2. Оформлюєте замовлення телефоном, соціальними месенджерами або пишете заявку на пошту.
  3. Вносите передоплату 4000 грн
  4. Надаємо робочий сайт що працює тимчасово на нашому хостингу як демонстрація.
  5. Оплачуєте залишок 5900 грн
  6. Купуємо та переносимо сайт на ваш хостинг та домен. Передаємо усі паролі. 

Купити сайт візитку або Landing Page – Як буде виглядати ваш сайт?

Система вже готова, вона однакова для всіх сайтів. Приклади відображають структуру елементів на сторінках сайту. Усі матеріали такі як логотип назви сторінок та контент в середині сторінок унікальні та оригінальні для усіх сайтів. Ширіна макету встановлюється яка завгодно. Сайт одразу містить адаптивну верстку – мобільну версію.

Приклад купівлі сайт візитки в указану вартість: https://edemkvam.com.ua/ (це вже робочий сайт не просто демо). Опис макета. З лівого боку логотип з правого боку меню сайту та онлайн перекладач на дві або три мови. Після меню на головній сторінці йде слайдшоу з фото. Далі декілька посилань на сторінки сайту з послугами або товарами. Форма замовлення або бронювання. Сайт може мати категорії сторінок та самі сторінки розміщені вже в цих категоріях. Сторінка містить опис та галерею з фотографіями.

Приклад для купівлі Landing Page https://ukrinterfood.com.ua/ (це також сайт котрий вже працює). Опис макета. По центру логотип під ним назва та меню котре дозволяє швидко переходити по розділах сторінки. У правому куточку онлайн перекладач. Фон шапки сайту встановлюється індивідуально як логотип та назва. Далі йдуть пропозиції товарів з коротким описом. Задній фон цього розділу також встановлюється індивідуально як і самі товари. Після товарів йде блок переваг. Коротко розділ “Про нас”. Розділ “контакти”.

Треба створювати сайт котрий має містити не тільки сторінки, а ще і розділи?

Якщо треба створювати сайт котрий має містити не тільки сторінки, а ще і розділи, декількома мовами. Ціна такого сайту починається від 17000 грн. Ми працюємо в Україні, послуги створення сайтів надаються по всьому світу. Оплата для замовників не з України – SWIFT переказ.