Створення додаткового сайту

Створення додаткового сайту для основного сайту. Додатковий сайт це зазвичай блог котрий створюється та запускається на піддомені та на тому ж хостингу.

Ціна створення сайту блогу – 2000 грн

Така низка ціна, тому що немає потрібності купувати домен та хостинг. Також по бажанню можливо створити додатковий сайт на іншому домені та хостингу, ціна становитиме від 2900 грн.

Чим цей сайт буде краще ніж писати просто статті на своєму вже створеному сайті?

1. Це все ж таки додатковий сайт і посилання з нього на основний посилює останній якщо сам сайт несе якусь користь (корисні статті для ваших клієнтів). 

2. Сайт створюється у спеціальній системі оптимізований для написання статей. Система має оцінку статті як для SEO просування по обраній вам темі, так і зі сторони читабельності для відвідувачів. 

Створення додаткового сайту посилює основний сайт у пошукових системах. Це дає вам змогу тримати комерційні сторінки на основному домені, а будь-яку корисну додаткову інформацію, статті, вести блог на іншому додатковому.

Писати статті ви можете самостійно, під замовлення, або завдяки використанню штучного інтелекту.

Приклад та показники сайту котрий створено як блог. Як ви можете бачити що затрати мінімальні та результат це отримання відвідувачів на сайт зі статтями. На сайті трохи більше ніж 100 статей.

Створення додаткового сайту

Якщо ви не в змозі самостійно додавати статті. Ви можете замовити написання статей. Ціна від 50 грн з використанням ШІ, замовлення мінімум 100 статей. У ціну входить стаття + розміщення + створення тегів для пошукової системи.

Читайте також