Створення сайту портфоліо фотографа, відеооператора, що веде

Сайт портфоліо повинен відображати приклади робіт або послуг. Для фотографа підходить сайт візитівка з галерей, в якій можна розміщувати свої роботи. Для того, щоб сайт був багатосторінковим і добре просувався на пошуку. Ми рекомендуємо включати розділ статті або новини на нашому сайті. Публікуючи новини та статті в даному розділі ви насамперед інформуєте своїх клієнтів про акції, що проходять та новини.

Приклад сайт візитки весільного фотографа Києва - Весільний фотограф Київ, сайт Олени Проскурякової.

Приклад сайт візитки фотографа

Для відеооператора, ведучого, ді-джея розділ галереї та можливість розміщувати на сайті відеоролики якраз буде доречною. Завантаживши відеоролик на будь-який відеохостинг. Його можна вставити для відтворення на сайті.

Приклад сайт візитки відео оператора.

Приклад сайт візитки відео оператора

Якщо ви просуватимете свій бізнес контекстною рекламою в інтернеті, тоді вам підійде односторінковий сайт із прокруткою, довантаженням інформації. Такий сайт містить все на одній сторінці.

Сайт-візитівка для фотографа є ідеальним вибором для створення сайту. Індивідуальне оформлення сайту та подальше просування та реклама. Все це ви можете отримати, замовивши розробку у нас.

Ознайомитись з ціною, термінами створення сайт візитки ви можете у відповідному розділі нашого сайту.

Лого site-line.com.ua
Веб студія SiTe-LiNe спеціалізується виключно на створенні сайт-візиток, інтернет-магазинів та корпоративних сайтів (порталів). Замовлення на інші види розробки сайтів не приймаються.
+38(066)-390-40-81
(Viber, Whatsapp, Telegram)

Для швидкого замовлення сайту, або підсумку вартості робіт по розробці сайту. Вам потрібно вказати тематику свого сайту, приклад (конкурента, або будь-якого сайту) котрий вам подобається. Для початку робіт вказати бажану колірну гаму сайту, назви сторінок (меню) котрі вам потрібні. Відправити тексти для сторінок (зазвичай це опис діяльності вашого бізнесу, контакти). Відправити при наявності фото матеріали для використовування їх для оформлення сторінок сайту. Все це ви можете відправити на пошту info@site-line.com.ua або у будь-який месенджер.

Карта сайту