Створення сайту портфоліо фотографа, відеооператора, що веде

Сайт портфоліо повинен відображати приклади робіт або послуг. Для фотографа підходить сайт візитівка з галерей, в якій можна розміщувати свої роботи. Для того, щоб сайт був багатосторінковим і добре просувався на пошуку. Ми рекомендуємо включати розділ статті або новини на нашому сайті. Публікуючи новини та статті в даному розділі ви насамперед інформуєте своїх клієнтів про акції, що проходять та новини.

Приклад сайт візитки весільного фотографа Києва - Весільний фотограф Київ, сайт Олени Проскурякової.

Приклад сайт візитки фотографа

Для відеооператора, ведучого, ді-джея розділ галереї та можливість розміщувати на сайті відеоролики якраз буде доречною. Завантаживши відеоролик на будь-який відеохостинг. Його можна вставити для відтворення на сайті.

Приклад сайт візитки відео оператора.

Приклад сайт візитки відео оператора

Якщо ви просуватимете свій бізнес контекстною рекламою в інтернеті, тоді вам підійде односторінковий сайт із прокруткою, довантаженням інформації. Такий сайт містить все на одній сторінці.

Сайт-візитівка для фотографа є ідеальним вибором для створення сайту. Індивідуальне оформлення сайту та подальше просування та реклама. Все це ви можете отримати, замовивши розробку у нас.

Ознайомитись з ціною, термінами створення сайт візитки ви можете у відповідному розділі нашого сайту.

Читайте також