1. Головна
  2. /
  3. Статті
  4. /
  5. Довжина title

Довжина title

Довжина title

Довжина title? Цей тег називається “title” один з найважливіших при просуванні сайту. В інтернеті безліч обговорень та пропозицій щодо довжини та кількості слів яких необхідно розміщувати в ньому.

Кількість символів (букв), що відображаються, в даному тегу залежить ще й дивлячись на якому пристрої проглядається інтернет: комп’ютер, телефон, планшет.

Важливим моментом є і те, що розробка сайту повинна проходити з урахуванням розміщення даного тега якомога вище у коді сторінки.

Довжина title – яку довжину робити тег “title” вирішувати в результаті Вам

Я особисто рекомендую розміщувати при створенні сторінок першими слова та фрази, які найбільш необхідні вашим подальшим відвідувачам, також виходячи зі статистики їх кількості запитів на пошуку. Кількість слів не більше 20. Це не обмеження і не показник, просто коли ви наводите на іконку сайту в браузері вискакує тег “title” і якщо він буде надто довгим, то виглядає це не дуже. Взагалі бажано не використовувати багато фраз, що просуваються для однієї сторінки, а створювати багатосторінкові сайти.

Звідки у вебмайстрів звичка напихати одну сторінку величезною кількістю ключових фраз вставляючи їх у тег “title”. Відповідь очевидна: оскільки головній сторінці пошукові системи приділяють більший інтерес ніж до інших і її вага (пріоритет) на пошуку зазвичай вища за внутрішні сторінки. Через це у багатьох і звичка вписувати велику кількість словоформ на головну для її подальшого просування.