Сайт joomla ціна


Joomla це одна з популярних систем управління сайтами, яка дозволяє створити як простий сайт-візитку так і корпоративний портал з різними функціями, включаючи інтернет-магазин. Перевага системи це можливість редагування дизайну сайту CSS та макетів сторінок одразу з адмінки. Також блокова структура макетів, шаблонів дозволяє швидко переносити інформацію з одного блоку до іншого, що дозволяє швидко зробити індивідуальний дизайн, оформлення для вашого сайту.


Joomla ідеальний варіант для створення сайту компанії або якогось іншого сайту якому необхідна надійна система управління з постійним оновленням та техпідтримкою.


Недолік Joomla як і всіх безкоштовних систем це велика популярність і що внаслідок уразливість, саме тому не рекомендуємо створювати бізнес сайт у даній системі самостійно, оскільки потрібно вирішувати питання безпеки і з цим впорається може лише професіонал. Більшість платних проектів на Joomla захищені від різноманітних зламів.


Адміністративна панель joomla для новачка може здатися заплутаною, оскільки система позиціонується як універсальна на всі випадки життя і відповідно в меню адмін панелі багато функцій.


Після створення сайту, на якій системі він би не був створений ми надаємо посібник з управління сайтом у вигляді текстового опису з фото, за допомогою даного керівництва керувати сайтом зможе абсолютно будь-яка людина.
При створенні сайту сайту на джумла використовуються різноманітні модулі та плагіни що забезпечують необхідний замовнику функціонал.
Дизайн макет сайту верстається індивідуально, також може бути використаний професійний макет, шаблон joomla.


Для оформлення замовлення створення сайту Вам необхідно заповнити форму замовлення або бриф на нашому сайті.


Завантажити joomla можна абсолютно безкоштовно на офіційному сайті http://www.joomla.org/

Веб студія SiTe-LiNe спеціалізується виключно на створенні сайт-візиток, інтернет-магазинів та корпоративних сайтів (порталів). Замовлення на інші види розробки сайтів не приймаються.
+38(066)-390-40-81
(Viber, Whatsapp, Telegram)

Для швидкого замовлення сайту, або підсумку вартості робіт по розробці сайту. Вам потрібно вказати тематику свого сайту, приклад (конкурента, або будь-якого сайту) котрий вам подобається. Для початку робіт вказати бажану колірну гаму сайту, назви сторінок (меню) котрі вам потрібні. Відправити тексти для сторінок (зазвичай це опис діяльності вашого бізнесу, контакти). Відправити при наявності фото матеріали для використовування їх для оформлення сторінок сайту. Все це ви можете відправити на пошту info@site-line.com.ua або у будь-який месенджер.

Карта сайту