Вигода інтернет магазину

Переваги інтернет-магазину перед іншими видами сайтів

Безумовно інтернет магазин має низку переваг перед усіма іншими видами сайтів для бізнесу. Тому створення інтернет-магазину, його подальше просування — основний вид діяльності веб-студій, розробників.

Переваги інтернет магазину

1. Можливість здійснення замовлення онлайн через сайт. При цьому вам на пошту або телефон може надіслати повідомлення про замовлення конкретного товару та контактні дані покупця.

2. Велика кількість сторінок сайту – як мінімум 100 і більше дозволяють при пошуковому просуванні розподіляти всередині сайту ключові запити. Це робить розкрутку сайту ефективним.

3. Ідеально підходить як для продажу товарів, так і для замовлень послуг онлайн.

4. Може мати вбудовані засоби оплати.

5. Реєстрація користувачів, автоматична або за бажанням дозволяє заводити постійних клієнтів.

Інтернет магазин – або каталог продукції, послуг, дана платформа є найбільш успішною для ведення бізнесу в Інтернеті. Якісне створення сайту на основі движка (системи) інтернет-магазину дозволить зробити ваш бізнес успішним в інтернеті.

Якщо Ви вже ведете бізнес і досі не маєте свого сайту. Ви просто втрачаєте довіру вже існуючих клієнтів і нових, яких вам може привести власний сайт.

Веб студія SiTe-LiNe спеціалізується виключно на створенні сайт-візиток, інтернет-магазинів та корпоративних сайтів (порталів). Замовлення на інші види розробки сайтів не приймаються.
+38(066)-390-40-81
(Viber, Whatsapp, Telegram)

Для швидкого замовлення сайту, або підсумку вартості робіт по розробці сайту. Вам потрібно вказати тематику свого сайту, приклад (конкурента, або будь-якого сайту) котрий вам подобається. Для початку робіт вказати бажану колірну гаму сайту, назви сторінок (меню) котрі вам потрібні. Відправити тексти для сторінок (зазвичай це опис діяльності вашого бізнесу, контакти). Відправити при наявності фото матеріали для використовування їх для оформлення сторінок сайту. Все це ви можете відправити на пошту info@site-line.com.ua або у будь-який месенджер.

Карта сайту