1. Розробка сайтів
  2. /
  3. Статті
  4. /
  5. Інвестування у...

Інвестування у сайти

Інвестування у сайти

Інвестування у сайти – ви хочете інвестувати?

Інвестування у сайти можна порівняти з інвестиціями в будівництво квартир і будинків, приблизно такі ж терміни, тільки вартість хорошого розкрученого сайту набагато нижча, ніж будь-яка квартира, а можлива вигода для інвестора в рази може перевищувати інвестиції грошей у будівництво будинків.

У вас є гроші, гроші, ви хочете інвестувати їх в інтернетвідкрити свій сайт, але у вас немає часу займатися подальшим його веденням. Ви шукайте куди краще вкласти гроші та отримати вигоду. Сайтобудування це чудова нагода для інвестора примножити свої фінанси та отримати постійне додаткове джерело доходу.

Що ми пропонуємо

Ми пропонуємо все зробити за вас, повне створення сайту та ведення під ключ. Веб студія самостійно створює, просуває та наповнює сайт.

Скільки це коштує і що для цього потрібно

Вам потрібно вибрати тематику сайту, приклад одягу, або фотографія, інше, якщо не знаєте що вибирати, ми самі виберемо за вас тематику. Ми створюємо персональний сайт, наповнюємо його інформацією, просуваємо та розміщуємо рекламні блоки з вашого облікового запису.

Вартість створення персонального сайту від 18000 грн. Вартість наповнення від 70 грн за статтю рахуємо від 1000 статей = 70000 грн. Закупівля посилань перший рік 100 штук по 200 грн – 20000 грн, разом 108000 грн. Це приблизний розрахунок. Точніше прорахувати все можна лише на час та рік замовлення – звертайтесь.

Що ви отримаєте при даній інвестиції – відмінний тематичний сайт блог з кількістю сторінок понад 1000, очікувана орієнтовна відвідуваність – від 1000 відвідувачів на день. Можливий дохід під час розміщення рекламних блоків від 1 до 10 доларів на день.

Наступні витрати – продовження домену та хостингу та за бажанням збільшення статей.

Навіть якщо ви не розумієтеся на сайтах, ви можете заробляти на них, використовуючи послуги вебстудії.

Інвестиції в сайти це дуже прибуткове, сучасне вкладення коштів, яке на відміну від решти, стабільно приноситиме вам додатковий дохід.

Ми чекаємо на ваші запитання та заявки, раді зустрінеться у Києві, скласти договір, відповісти на всі ваші запитання та обговорити всі деталі.