Інвестування у сайти - ви хочете інвестувати?

У вас є гроші, гроші, ви хочете інвестувати їх в інтернет, відкрити свій сайт але у вас немає часу займатися подальшим його веденням. Ви шукайте куди краще вкласти гроші та отримати вигоду. Сайтобудування це чудова нагода для інвестора примножити свої фінанси та отримати постійне додаткове джерело доходу.

Що ми пропонуємо – ми пропонуємо все зробити за вас, повне створення сайту та ведення під ключ. Веб студія самостійно створює, просуває та наповнює сайт.

Інвестування у сайти

Скільки це коштує і що для цього потрібно – вам потрібно вибрати тематику сайту, приклад одягу, або фотографія, інше, якщо не знаєте що вибирати, ми самі виберемо за вас тематику. Ми створюємо персональний сайт, наповнюємо його інформацією, просуваємо та розміщуємо рекламні блоки з вашого облікового запису.

Вартість створення персонального сайту від 13900 грн. Вартість наповнення від 30 грн за статтю рахуємо від 1000 статей = 30000 грн. Закупівля посилань перший рік 100 штук по 200 грн - 20000 грн, вартість ведення сайту 1 рік 20000 грн разом 83900 грн або всього 3000$.

Що ви отримаєте при даній інвестиції – відмінний тематичний сайт блог з кількістю сторінок понад 1000, очікувана орієнтовна відвідуваність – від 1000 відвідувачів на день. Можливий дохід під час розміщення рекламних блоків від 5 до 100 доларів на день. Термін окупності та виходу + 2-3 роки.

Наступні витрати – продовження домену та хостингу та за бажанням збільшення статей.

Навіть якщо ви не розумієтеся на сайтах, ви можете заробляти на них, використовуючи послуги веб-студії.

Інвестиції в сайти це дуже прибуткове, сучасне вкладення коштів, яке на відміну від решти, стабільно приноситиме вам додатковий дохід.

Інвестування в сайти можна порівняти з інвестиціями в будівництво квартир і будинків, приблизно такі ж терміни, тільки вартість хорошого розкрученого сайту набагато нижча, ніж будь-яка квартира, а можлива вигода для інвестора в рази може перевищувати інвестиції грошей у будівництво будинків.

Ми чекаємо на ваші запитання та заявки, раді зустрінеться у Києві, скласти договір, відповісти на всі ваші запитання та обговорити всі деталі.

5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 [3 Votes]