1. Головна
  2. /
  3. Статті на тему створення та розробки
  4. /
  5. Як відбувається просування сайту

Як відбувається просування сайту

Як відбувається просування сайту

Як відбувається просування сайту в інтернеті? Просування сайт візитки, інтернет-магазину або будь-якого іншого сайту?

Як відбувається просування сайту та етапи котрі потрібно пройти для якісної розкрутки? Просування сайт візитки, інтернет-магазину чи будь-якого іншого сайту може не відрізнятися сильно кардинально. Одразу вам треба зрозуміти що немає ніякої кнопки, пігулки чи якогось конкретного методу котрий одразу підійме ваш сайт в топ Google. Дуже часто клієнти роблять помилку шукаючи якийсь швидкий метод виводу сайту в топ Google.

Немає плагіну якогось котрий виведе ваш сайт на перші позиції. Є тільки комплекс дій котрий аж ніяк не пов’язано з чудо дизайном або програмою

Розкрутка сайту у пошукових системах це процес праці декількох місяців, та навіть років. Тому якщо ви тільки почали свій бізнес та хочете отримувати клієнтів та замовлення одразу в короткий термін. Вам потрібно замовляти рекламу на пошуку або в соціальних мережах. Якщо ви не хочете витрачати кошти на рекламу, то можливий і такий варіант як створення сайту, розкрутка сайту, а лише потім коли сайт вже дає трафік з пошукових систем – починати вести торгівлю, діяльність тощо.

Ціни просування залежать від того що вам потрібно, комплекс послуг чи щось окремо

Технічний аналіз сайту та виправлення помилок

Це аналіз сайту по стандартах PageSpeed Insights, аналіз Validator.w3.org. Додавання сайту до панелі Search Console, сканування сайту та виправлення помилок. Основною помилкою є сумісність та незручності використання сторінок котрі Google може знайти на вашому сайті. Також йде перевірка таких функцій як “Картки товарів” з розставлянням тегів на сторінці. Цей аналіз може зайняти до 1 місяця і коштуватиме десь від 3000 грн. Ціна залежить від того хто, де та як створював сайт. Якщо ви сайт створювали там же де і замовляєте просування такий варіант вигідніше. Та також не забувайте що деякі компанії співпрацюють і одні роблять розробку, а другі просування.   

Праця з контентом та сторінками

Це розташування метатегів на всіх сторінках сайту. Створення контенту та його розміщення. Ціна залежить від того скільки сторінок та скільки контенту треба створити. Зазвичай навіть маленькому сайту для його просування у його тематиці треба створити як мінімум 100-200 статей. Праця з контентом – це основне що потрібно вашому сайту. Ви можете взагалі нічого іншого не робити. Якщо на сайті є корисний та цікавий контент, це обов’язково буде помічено як пошуковими системами, так і відвідувачами.

Зовнішні фактори

Це просування сайту на новинних та аналогічних ресурсах. Це купівля реклами грубо кажучи, реклами з встановленням посилання на ваш сайт. Таке розміщення на сайтах може коштувати від 200 грн. На якісних порталах де вже мільйона аудиторія ціна розміщення може бути від 2000 грн і більше. Для просування та видимості сайту треба купувати як мінімум 20-30 розміщень. Можливе також просування створенням своїх порталів – це трохи складніше та дорожче, але все виключно ваше.     

Соціальні мережі

Сьогодні можна працювати так що і сайт особливо не потрібен. Це авжеж помилка — тому що сайт це є розвиток та основа. Сайт завжди буде вашим і тільки вашим, соціальні мережі та їх правила завжди змінюються. Люба соціальна мережа – це і є сайт або додаток котрим ви та інші користуються. Перевага соціальних мереж це те що якийсь результат можна побачити одразу. Праця с соціальними мережами це створення контенту – пости, відео вашої тематики.  Якщо ви все будете робити не самостійно, то ведення соціальної мережі може коштувати дуже дорого. Замовлення реклами у блогерів не дає розкрутку сайту на пошуку чи десь ще. Це реклама для продажу, отриманню замовлень тощо.

Реклама як основа для пошукового просування?

Слід враховувати той фактор що алгоритми пошукових систем сканують та враховують поведінку користувачів. Та чим краще показник поведінки користувачів для вашого сайту то вище він буде становитесь у рейтингу на пошуку. Мінус це те що рекламою в 1-3-6 місяців ви скоріш за все не дійдете до показників коли пошукова система буде враховувати все це.

Просування сайту це довгий процес котрий розраховано на цілеспрямованих людей

Це не той варіант коли, а можна спробувати. Якщо ви хочете просто спробувати та перевірити свій сайт на продажі та якісь конверсії, вам підійде тільки реклама від 3-6 місяців.

Хостинг та реєстратор доменних імен з яким ми працюємо