Як торгувати в інтернеті

Спеціально для клієнтів Веб студії SiTe-LiNe.

Як торгувати в інтернеті за допомогою інтернет-магазину? З цим питанням стикається кожен клієнт, менеджер з продажу, що вперше замовив створення інтернет-магазину. Після того як сайт створений і відданий вам, Ви можете приступити до його наповнення, розміщення товарів, після заповнення слід запускати ведення реклами, одним з кращих варіантів буде експорт товарів на торгові майданчики на кшталт Яндекс-маркет, Хотлайн, price.ua. Для ведення торгівлі Вам або Вашим менеджерам з продажу необхідно просто скористатися вбудованим модулем експорту товарів, попередньо зареєструвавшись на сервісах. Дані послуги наводять клієнтів, які, як правило, вже вирішили купити товар. Багато покупців шукають товар саме на таких сервісах, ігноруючи пошукові системи. Цими сервісами користуються майже всі провідні магазини України.

FotoMag.com.ua Мобіллак Stylus Алло, Інтернет-магазин Fotos, Інтернет-магазин 

Для торгівлі слід запустити рекламу на пошукових системах (контекстна реклама). Дана реклама наводить відвідувачів із пошукових систем за необхідними вам запитами. Контекстна реклама виводить ваш сайт одразу на перші рядки в пошукових системах.

Пошукове просування сайту – виведення в топ10-20 пошукових систем за ключовими фраз тематики. Підходить для найбільш терплячих продавців, ефект від пошукового просування можна досягти лише через 3-6 місяців. Для того, щоб почати отримувати відвідувачів виключно завдяки пошуковим запитам, може пройти 1-2 роки за наявності оригінального контенту, статей та ін. Пояснюється це алгоритмами робіт пошукових систем і тим, що новому сайту важко конкурувати з давно існуючим.

Для ведення успішної торгівлі слід використовувати всі методи просування, також не слід забувати і про зовнішню рекламу, приклад флаєра з вашою акцією, які можуть роздати біля метро, ​​іноді можуть привести клієнтів більше ніж з реклами в інтернеті.

Часте питання, який бюджет витрачати на рекламу, скільки коштує просування.

Тож якщо ви вирішите почати ведення реклами відразу на всіх сервісах. Вам доведеться сплатити від 7000 грн.

Мінімально реклама на сервісі price.ua або аналогічному коштуватиме вам від 1000 грн на місяць, що дасть приблизно стільки ж клієнтів.

Замовити створення сайту, просування ви можете на нашому сайті.

Сподіваємося, що поради як торгувати в інтернет-магазині вам знадобляться.

Читайте також