Opencart 3 — лист адміну про замовлення Версія ocStore 3.0.2.0

Для редагування листа адміністратору правити потрібно 2 файли. На сьогодні вже існує безліч версій, як їх правити, пробуйте, шукайте в інтернеті, якщо мій спосіб не підійде або не запрацює у вас.

/catalog/controller/mail/order.php

  1. Знаходимо десь наприкінці ($this->load->view('mail/order_alert', $data)); і перед цим усім ставимо за місце тексту виводити Html – можна і залишити, як є просто, потім додати поля для виведення імені клієнта, телефону та його пошти.
  2. Тільки вище рядка $mail = new Mail майже там-таки знаходимо рядок

$data['comment'] = strip_tags($order_info['comment']);

І після неї додаємо

$data['payment_method'] = $order_info['payment_method'];

$data['shipping_method'] = $order_info['shipping_method'];

$data['email'] = $order_info['email'];

$data['telephone'] = $order_info['telephone'];

$data['firstname'] = $order_info['firstname'];

/catalog/view/theme/yourtheme/template/mail/order_alert.twig

  1. Тут можна просто додати, де потрібно вивод {{ telephone }}  {{ firstname }} та інші поля, які додали в пункті 2 вище.
  2. Скопіювати все з файлу order_add.twig в order_alert.twig і виправити як потрібно відображення.

У мене вийшло ось так.

zakaz-adminu

Я думаю цілком достатньо для адміністратора )

Веб студія SiTe-LiNe спеціалізується виключно на створенні сайт-візиток, інтернет-магазинів та корпоративних сайтів (порталів). Замовлення на інші види розробки сайтів не приймаються.
+38(066)-390-40-81
(Viber, Whatsapp, Telegram)

Для швидкого замовлення сайту, або підсумку вартості робіт по розробці сайту. Вам потрібно вказати тематику свого сайту, приклад (конкурента, або будь-якого сайту) котрий вам подобається. Для початку робіт вказати бажану колірну гаму сайту, назви сторінок (меню) котрі вам потрібні. Відправити тексти для сторінок (зазвичай це опис діяльності вашого бізнесу, контакти). Відправити при наявності фото матеріали для використовування їх для оформлення сторінок сайту. Все це ви можете відправити на пошту info@site-line.com.ua або у будь-який месенджер.

Карта сайту